Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul/keveset evo kisbabak...

Rosszul/keveset evo kisbabak anyukai mit adtok enni babatoknak hogy tuti minden vitamin stb meg legyen egy nap?

Figyelt kérdés
Sokszor nem enne semmi mast csak vajas kenyeret, kopasz tesztat, vagy sima krumpli puret.Szeretnek jol taplalo etel otleteket kerni toletek.Koszonom.
2010. nov. 15. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 16hos a kisfiam.
2010. nov. 15. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sok tejszínt és krémsajtot, vajat használok püréhez, tésztához.A minap rákapott az apja ham and eggsére.Szóval a sült szalonna is bevált.Próbálok sok nyers zöldséget adni rágni, mindent megkóstoltatok vele legalább egy falat erejéig(fokhagyma, karalábé, répa, hagyma...stb).
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 hós a lányom, ő is nagyon keveset eszik. Üres kiflivég vagy üres piritós a kedvence, de ha megkenem bármivel már nem kell neki. Ő minden nap kap még tejpépet, azt legalább szereti és sok benne a vitamin.
2010. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos lányom 9kg. :-( Ha nem erőltetem, akkor szinte semmit sem eszik. Én augusztus óta bérescseppet és c vitamint adok neki, ezt ajánlotta az orvosunk.
2010. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is későn alakult ki, hogy többfélét is egyen egyszerre.

Gyakran csak egyféle dolgot evett egyszerre.

Hosszú ideig például magában ette a virslit. Magában ette a rizset. Magában ette a kockasajtot. Magában ette a kiflit. Magában ette a felvágottat. Csak olyan 2,5 éves kora körül fogadta el a vajaskenyéren a felvágottat...

Imádja a magyaros vajkrémet.


Ha szereti és elfogadja a gyümölcsöt, paradicsomot, zöldséget, akkor nem lesz hiánybetegsége.

Szerencsés vagyok, mert egy kis zöldségmixet ha összedarabolok és egy pici majonézt teszek rá, nagyon kedveli a fiam. Mindent majonézzel enne :-)

2013. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!