Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan adtatok darabos...

Hány hónaposan adtatok darabos ételt babátoknak? Volt már foga?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
7 hósan jött ki az első 2 foga. Onnantól kezdve csak villával törtem össze az ételét.
2010. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora körül csipegettem neki kenyérbelet, később sonkát is evett hozzá, a főzeléket csak félig turmixoltam már. Nem volt még foga, elmúlt 1 éves, amikor kijött az első.
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a kérdés, hogy mikor adtunk, hanem, hogy mikor ette meg... Nálunk legalábbis. 8 hónapos korától kapott, a mai napig hosszú másodpercekig fulladozik (nem öklendezik) a legkisebb péppé főzött villával összetört darabos kaján, 17 hónapos. Mert olyan falánk, hogy nem hajlandó rágni :)
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont, csak az én kisfiam 14 hónapos. Bár már néha nyammog ezt-azt, leginkább csak kenyeret eszik valamivel vastagon megkenve, azt is kicsi falatkákban. DE pl. a banánkarikákat nem rágja, valahogy szinte egybe nyeli le :S Amúgy neki sok foga van (13), de mit sem számít, hiszen ismerős kislánya 1 évesen 1 foggal facsitölcsért "rágcsált", amitől mi még igen távol állunk. Amúgy "aktívan" kb. 10-11 hónapos korától adunk neki darabosabbat, de itt nem a villával (alaposan) összetört ételre gondolok.

Utolsó válaszoló: megkérdezhetem, hogy fordultál -e valamilyen tanácsért? Kaptál valami jó ötletet, vagy "majdazidőmegoldja".. ? :)

2010. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 fog után 9 hónaposan
2010. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!