Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra melyik kenöcs vagy...

Fogzásra melyik kenöcs vagy gyógyszer a legjobb? Vettem már ezt a chamomilla bogyót de nemigazán vált be.

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem maszírozd te a baba ínyét, az a legjobb, és adj neki panadolt, nurofent, az nyugtatja, te pedig maszírozd neki.
2008. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a következőt ajánlom: először is masszírozás, és rágókák, ha ez nem hat, jöhetnek a krémek (én dentinox-n gélt használtam, és nagyon jó volt), és csak utolsó esetben adj Panadolt.
2008. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a Chamomilla bogyó.

Adhatod akár negyedóránként is neki. Szeretem, mert nyugtató hatással is bír, ezért általában el is alszik tőle a pici.

2008. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Használtad legalább egy hétig?

Ha nem, nekem bevált az FLP-s Aloe Vera activator:-)

2008. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod, akkor a legjobb az anyatej. Tudom, hogy sokan ellenzik, hogyha éjjel felkel és megszoptatod. De nekem azt mondta a védőnő, hogy az anyatejben altató és nyugtató is van. Úgyhogy, amikor jött a foga én is kipróbáltam a camomila-t a dentinoxot, de nem tudott elaludni, ugyanúgy ordított. Végül cicire tettem, és úgy aludt el. Igaz, volt, hogy még kétszer felkelt, de cicin megint elaludt. Nem lett baj, most már alszik egész éjjel cici nélkül. Szerintem ez a legjobb.
2008. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!