Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereti a kisfiatok a kalapáló...

Szereti a kisfiatok a kalapálós játékot? Mikortól tud vele játszani rendesen vele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az meg melyik? Amikor a macskát üti egy kalapáccsal...?
2010. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem arra gondol, amikor rudakat kell beleütni egy ilyen fa állványba. az én fiam úgy kapta rokontól, de nem sokáig kötötte le. amúgyis eléggé értelmetlen, butuska játék, engem sem szórakoztatna, nemhogy egy mindenre kíváncsi örökmozgót.
2010. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van FP. teknőc, amiket egy kalapáccsal kel beütni, ha minden formát beütött, akkor kijön a teknőc feje, azt be kell nyomni, kijönnek újból a formák és kezdheti előről.


1-2x játszik vele, de valóban, a kalapáccsal a cicánkat kergeti, ágyat üti szaladva.

19 hónapos

2010. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van pár kalapálós játékunk... plusz barkácskészletben kalapács.

Maga a játék nem érdekli, csak a kalapács. Fogja, és püföli az egyéb dolgokat. Néha már a falra mászok hogy folyton kalapál valamit, de hát ezt látta a nagypapától a műhelyben.

Másfél éves kora óta kalapács mániás. Most lassan 2.5 lesz, de még változatlan:) Bejött pluszba a fúrógép... az csak berreg, elviselhetőbb:)))

2010. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szereti, igaz, még csak picit játszogat vele, 10 hósan kezdte. de azóta mindent püföl mindennel... :)
2010. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos fiam szereti, de ő nem a kalapáccsal ütlegel, hanem az ujjaival nyomja be a figurákat, majd megfordítja és megint az ujjával nyomja ki.
2010. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!