Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névválasztás-kérdés,Milyen...

Névválasztás-kérdés,Milyen név csengene szépen ikreknek a Míra mellé?Jöhet egyaránt fiú,lány is(viszonylag hosszú vezetéknév mellé)

Figyelt kérdés
Sajnos gondban vagyok,15.hét,két szívdobbanás 😊 Minél hamarabb szeretnénk a dolgok végére jutni,előre köszönöm a tanácsokat

2021. jún. 8. 15:39
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ezek a lánynevek szimpatikusak, hogy valaki válaszoljon a kérdésre:

Boróka, Léda, Boglárka, Blanka, Kamilla, Lelle


Fiú nevekből: Álmos, Ádám, Gábor, Kende, Koppány, Máté

2021. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
29 Na épp ez az, mindenki más megteheti hogy a férjével rendezze a névválasztását,mert érdekli,de sajnos nálam ez nem megy ennyire könnyen....
2021. jún. 9. 15:41
 33/46 anonim ***** válasza:
89%
Akkor viszont sajnállak és elég szomorú, hogy így áll hozzá...
2021. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Igazság az hogy mióta együtt vagyunk mindigis szeretett volna gyerekét,én még megfontolósabb voltam,de egyszer nekiálltunk,felkészülni a babaprojektre,sajnos nem jött össze,ez szintén egy nagyon hosszadalmas történet...,aztán mikorra sikerült teljes mértékben feldolgozni a történteket,újból felhoztuk, nemsokára kiderült hogy ikrek,hát kicsit sokkolt is az eset,de az még jobban hogy valami bántja a páromat,mert nem látok benne mostanában semmilyen irányulást a babák felé,Reggel 6-21/22 órákig dolgozik,de még annyit sem vág hozzám,hogy vagyok,vagy nincs-e valamire szükségem,sajnos ez már így megy egy ideje,próbáltam vele beszélni,de sajnos semmilyen felelősséget nem érez,mégiscsak apuka lesz?A leendő gyermeke nevéről még hallani sem szeretne,olyan mintha az ikerterhesség miatt nem érdekelné ez a téma,pedig lehet hogy nem hiszed,de mikor terhes az ember nem éppen a Szomszédnéni tyúkjain gondolkozik....Teljesen kétségbe vagyok esve,hogy fog így egy szeretetteljes, gondoskodó édesapa lenni?
2021. jún. 9. 16:28
 35/46 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodtan írj rám privátban, ha szeretnél beszélgetni! Engem megcsalt a férjem 20 hetes terhesen (vagyis akkor bukott le a 2 éve tartó online viszonya), de megoldottuk és ő a világ legjobb apukája.
2021. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
41%

Mirkó, Milton, Marcell


Mónika, Márta, Mabel, Mabella, Matild, Matilda, Moira


Sikeres babavárást! (Igyekeztem olyan neveket írni, ami M betűs, van külföldies és magyar hangzású is köztük és még nem voltak) :)

2021. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
35)Adtál egy lehetséges okot,de nem hinném hogy ilyesmi állna emögött,bár... Köszönöm a válaszod,sok további boldogságot nektek!
2021. jún. 9. 18:17
 38/46 anonim ***** válasza:
50%
Nem is mondtam, hogy nálatok ez lenne, csak mi is krízisen mentünk át a várandósságom alatt
2021. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Igen,ezt csak kíváncsiságból futottam át amit írtál,és megpróbáltam leírni a helyzetet,ha szeretnél beszélgethetünk privátban
2021. jún. 9. 18:24
 40/46 anonim ***** válasza:
85%
Zita , Liza , Máté, Ervin
2021. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!