Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen keresztnevek illenek a...

Milyen keresztnevek illenek a Mártonits vezetéknév mellé?

Figyelt kérdés
Sajnos az előző kérdésemre nem kaptam sok javaslatot,így mégegyszer felteszem.Van már két kislányom Lia Hanga és Janka 😊,Most a 27.hétben vagyok várandós,nemét még nem tudjuk,megérzésre kislány,de ez még változhat.Köszönöm ha megosztjátok velem mégegyszer véleményeiteket.

2021. ápr. 7. 20:07
1 2 3 4
 1/35 Derjaderja ***** válasza:
80%
Éva, Kinga, Dóra
2021. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Ignác
2021. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 PetheD válasza:
63%
Ezt nektek kell eldönteni. Hangzás alapján szerintem az előbb felsoroltakon kívül illik a Helga, Petra, Benedek, Tibor.
2021. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudjátok még a nemét? Szándékosan vagy rejtegeti? :o

Sok boldogságot előre is a kicsihez.:)

Gyakori neveket kerestek vagy ritkábbakat? (azért írok mindkettőt,hátha valamelyik szépen cseng nektek :))

Fiú ötletek:

Mártonits Márton,Mártonits Dániel,Mártonits Benedek,Mártonits Ádám,Mártonits Bendegúz,Mártonits Zalán,Mártonits Ábel,Mártonits Milán,Mártonits Máté,Mártonits Áron,Mártonits Krisztián

Kevésbé gyakoriak (?)

Mártonits Bertalan,Mártonits Alexander,Mártonits Archibald (igen,így lehet anyakönyvezni,Archie-nak lehet becézni :D),Mártonits Edmund,Mártonits Aurél,Mártonits Lénárd,Mártonits Lucián (?),Mártonits Marsal,Mártonits Maxim,Mártonits Medox,Mártonits Marvin,Mártonits Raul


Vannak ám elvetemült nevek :'D

Ha még nem írtam elég nagy regényt akkor lány nevek: Ha nagyon ''''egyedit'''' akarsz akkor Zoé.Az elmúlt pár évben minden második kislány Zoé..:D

Mártonits Laura,Mártonits Abigél,Mártonits Lilia,Mártonits Martina,Mártonits Maja (ez is elég gyakori..),Mártonits Regina..

Lány névből szerintem szinte mind szépen cseng.

2021. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Viola, Dorka, Gerda, Adél
2021. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Géza, Béla, Ágnes, Kinga
2021. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
91%

László,Olivér,János,Vencel,Dániel,Dávid,Adrián


Nikolett,Adrienn,Alexandra,Bernadett. :)

2021. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 PetheD válasza:
85%
3-as vagyok. Pontosítok: azt írtam, az előttem felsoroltak is illenek, aztán rájöttem, hogy a Mártonits Ignácról sokaknak Martinovics Ignác juthat az eszébe. További nevek: Katalin, Balázs.
2021. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

Rebeka, Mira, Bella, Inez

Máté, Olivér 🤗

2021. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

Dalma, Kinga, Vilma, Virág, Adél, Éva, Lívia, Emese


Lehel, Levente, Előd, Zsolt, Zoltán, Nemere, Kende

2021. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!