Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izabella, Bettina, vagy...

Izabella, Bettina, vagy Elizabet? Melyiket adnátok a három közül imádott kislányotoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma vagyok 20 hetes kismama a pici lányommal. 😊


Melyik nevet adnátok neki és miért? Szinte biztos, hogy a 3 közül kapja valamelyik nevet.


Férjem "Bella párti", Ő az Izabellát szeretné, míg én vagy az Elizabetet, vagy a Bettinát, mert a Liza, Lili, Betti nevek tetszenek nekem jobban, elég régóta így becézem a még meg sem született kicsimet.


(Férjem is kíváncsi a véleményekre:D )


Köszönjük szépen előre is 😊



2021. jún. 10. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Elizabet
Izabella
Bettina
111 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%
Bettina vagy Izabella, előbbi nekem jobban tetszik. Az Elizabet szörnyű, ne haragudjon meg senki.
2021. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem haragszom😊 titkon nekem is valamiért Betti van a szívemben...
2021. jún. 10. 12:32
 3/47 A kérdező kommentje:
Izabellának a becézése, hogy Bella nekem állandóan az alkonyatot juttatja eszembe, ezért kissé idegenkedem tőle, ezt mar férjemnek is mondtam...
2021. jún. 10. 12:33
 4/47 anonim ***** válasza:
91%

Bettinára szavaztam. Szerintem ez szép egy kislánynak is meg egy felnőtt nőnek is. Na es újabban nem sűrűn adják, sőt kicsi Bettivel nem is találkoztam még. Az én korosztályomból többel is. (32). Szerintem ezért különleges is lenne a mostani gyerkőcnevek között. Az Izabella is nagyon tetszik, de az elég gyakori.

Elizabet egyáltalán nem tetszik.

2021. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy kedvenc a Liza, de inkább önmagában adnám
2021. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
63%
A 3 közül egyiket sem. Remélem, nem haragszol.
2021. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
30%

Esetleg Bernadett, amit szintén lehet Bettinek becézni?

Vagy Lilibella, esetleg külön Lili Bella. Igaz, nem túl gyakori, és elég “modern” hangzású névnek minősül itthon, de egyaránt teljesülne benne a Lili becézés és a Bella végződés.

2021. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%
Izabella tetszik ezek közül, ami pedig hasonló, az a Lizbett 🤗 szerintem mire nagyobb lenne a lányotok, a Belláról már nem jutna eszébe az embereknek az filmsorozat.
2021. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Bernadett nekem nem tetszik, sokkal fiusabb hangzású, "tramplibb" név minta Bettina, remélem én sem sértek ezzel meg mást... :)
2021. jún. 10. 12:46
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

Az Izabella nagyon szép. Van ilyen nevű barátnőm bár őt Izának szólítja mindenki. (A Belláról nekem egy vámpíros tini film ugrik be.)


Az Elizabet nem tetszik, sajnos arról meg a "buta lány vagy elizabet, de szép a hajad" dalszöveg ugrik be.


A Bettina meg nem tudom miért nem tetszik. Az olyan szigorúan hangzik nekem.

2021. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!