Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan motiváljam 4 hónapos...

Hogyan motiváljam 4 hónapos babámat a fordulásra?!

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, ferdenyak és asszimetria miatt járunk Dévényre is! Mindent csinal, elveszi a jatekot, hason nyul ertuk, szepen tartja magat, oldalra se fordult meg soha, de ha háton van az istennek nem birom rávenni, hogy egyáltalán a kezét indítsa a játék után. Már 3 zsák játékot vettem, chipses zacskó, mindent kipróbáltam, nem hajlando megmozdulni. Miért???

2021. jún. 11. 17:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki írná, hogy nyugi csak lusta, a Dévényes szerint nincs olyan h lusta baba.
2021. jún. 11. 17:47
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvasta a tankönyveket, hogy neki ezt kell csinálnia. Vannak lassabb babák. Az én lányom is ilyen volt. Elég későn kezdett mindent.
2021. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! A keson mit takart nalatok? :)
2021. jún. 11. 18:12
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Négy hónaposan még biztos nem. Erre emlékszem. 10 hónaposan mégcsak ült. Pedig akkor már fel kellett volna állnia kapaszkodva. De most egy nagyon aktív, cserfes kislány. Sőt! Túl aktív!
2021. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Pont ezen aggódtam valamelyik nap

Most lesz 5hónapos a kislányom

Egészen 5nappal ezelőttig oldalra SEM fordult

Aztán 5 napja ő úgy döntött sz@rik az oldalra fordulásba, megmutatja mit tud és átfordult hasra

Nyugi valószinű nincs gáz

2021. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

5ös vagyok

Azóta vissza is fordult hátra

Most már ha leteszem gurul

És elkezdett kúszáshoz hasonló mozdulatokat tenni

(Egyenlőre még csak forog körbe körbe a pociján mint egy propeller😂)

2021. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Játékot kell tenni mellé
2021. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5-os koszonom Neked is! Akkor tényleg igaz, hogy egyik naprol a masikra kezdik csinalni ezt… sztem az oldalra fordulas nalunk is ki fog maradni.
2021. jún. 11. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen váratlan volt

Ugyan azokat csinálta előtte, mint a tiéd. Viszont ha letettem a földre, kb csak felfelé nyúlt, és max oldalra fordította a fejét

Ez volt a maximum

Mikor átfordult akkor is csak letettem, míg kiszaladtam kidobni a szemetet a konyhába, mire visszaértem hason volt. Még ösztönző játék sem volt előtte. Visszafordítottam, mert hirtelen azt hittem én tettem le hasra (tisztára úgy éreztem magam, mint aki megbolondult😂) erre visszafordult. Onnantól nincs megállás:)

2021. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia, a fiammal is így volt, jártunk mi is devenyre. Én 4 hónaposan nem aggódtam meg, mert nem tudtam hogy lassan ideje lenne... Hat hónapos kora előtt egy héttel fordult át először :D akkor már nagyon izgultam.

Utána már az átlagos időkben érte el a mergoldkoveket

Remélem ez kicsit megnyugtat.:)

2021. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!