Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy alvasra atallas igy...

Az egy alvasra atallas igy mukodik a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztalt Anyukak! Masodik napja a 9,5 honapos babam nem akar aludni delutan. Delelott 1-2 orat alszik a szokott idoben viszont este 6ig nem tudom elaltatni utana. Az az erdekes hogy 2 orakat alszik alapvetoen delutan sot a heten aludt egyszer 3 orat is delutan most meg nem alszik. Letezik olyan hogy idoszakosan valtozik valami es majd visszaall, vagy ez igy nez ki mikor atall a baba 1 alvasra? Egyebkent nem volt kifejezetten nyugos de asitozott dorzsolte a szemet meg esett-kelt.


Durvan fogzik egy hete kb, nem tudom az bezavarhat-e mert ilyen meg nem fordult elo eddig. Koszonom a valaszokat!


2021. jún. 12. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónapos múlt. Reggel 7-8 között kel és 12-13 óra között alszik el. Ilyenkor alszik 1,5-2,5 órát. Este 8-ig pörög. Amint lerakom, hogy akkor pihenünk egy kicsit, fordul hasra és mászik el. Ezt ő alakította ki magának.
2021. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk úgy volt az átállás, hogy egyre nehezebb volt elaltatni és keveset aludt csak. Aztán elengedtem a délelőttit.
2021. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én akkor fektettem ha álmos lett, hogy megnézzem magának hogy állítja be. Két alvásnál délelőtt 10-11 között aludt el, 1-2 órát. Délután meg 17-18 között aludt el, seszintén 1-2 órát. Ez nem igazán jött be, fent kukorékolt este 11ig.

Most délelőtt húzom az időt, így ha 12-13 között alszik el, akkor este 9kor sikerül ágyba kerülnie.

2021. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az én lányom 1 éves, de talán most kezd átállni. Vagy nagyon nehezen alszik el délelőtt vagy nem is alszik. Pedig álmos, korán szokott kelni. De amikor úgy döntök nem altatom délelőtt, akkor végül csak alszik. De olyankor meg ebéd utan keveset alszik. Most majd próbálom húzni a délelőttöt, max hamarabb ebédelünk, aztán fektetem. Ezt kicsit mindig kitolom... ez a terv legalábbis.
2021. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi hat ma megcafolta a lanyom nem lesz itt egy alvasra atallas :( pedig remeltem
2021. jún. 13. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem egyik napról a másikra megy. Nálunk ma nem aludt, de 11kor mar ettünk, aztán el is aludt. De csak egy órát. Tegbap tegnapelőtt aludt délelőtt, előtte nem. Állítólag hetekig is tarthat.


4es voltam

2021. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh nálunk jó egy hónapos folya.at volt. Egyik nap egyszer aludt aztán 2szer, megint 1szer. Nem egyszerű
2021. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ah ertem:) nem egyszeru az biztos... ennel a ket alvasnal nehez tervezni :(
2021. jún. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!