Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már vlakivel ilyen hogy...

Volt már vlakivel ilyen hogy 100%-ra lányt mondtak és fiú lett?

Figyelt kérdés

Nekem az elején nem tudták aztán mondták hogy tuti lány 100%, és fiú lett 🤦🏻‍♀️ örülök neki csak nagyon meglepődtem.

Most nem tudom mit csináljunk a rózsaszín cuccokkal eladjuk vagy hagyjam meg hátha lány lesz a második?

Kb 3 év múlva szeretnénk másodikat.


2021. jún. 13. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem vásároltam előre,főleg nem rózsaszín cuccokat.

Öhm..becserélheted kékre,vagy valami semleges színre.Főleg olyasmiket amihez van még blokkod.Elmagyarázod a helyzetd és biztos segítőkészebbek.


Ha a boltban nem veszik vissza Facebook marketplace.Biztos van aki keres eladó/cserélhető cuccokat.Nem hiszem,hogy te vagy az egyetlen aki A-ról B-re cserélné a ruháit.Akinek második születik és nem ugyan olyan nemű mint az első annak is cserélgetnie kell ha nagyon nemhez kötött színt vett valamiből. :)

2021. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős így járt, azt mondták nekik, hogy 100% lány, megtartották a babaváró bulit ahol lelepleződött a nagy titok, minden rózsaszínba borult. Majd 1-2 hónappal később jött a hát bocsi srácok, de amúgy közben kisfiú lett a kislányunk. Ők legalább megtudták még a születése előtt.
2021. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk is van ilyen történet. Ott a ruhákat megtartották és nem szégyellték a rózsaszínt fiúra adni. Bár olyan szép is volt, hogy simán kislánynak nézték.
2021. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ismerek ilyet
2021. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Volt...

Ezért SE kellene ezzel foglalkozni, nem mindegy milyen nemű, megszületik, megtudod

2021. jún. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Unokatestvéremnek végig lányt mondták, még a szülés napján készült uh-n is, aztán megszületett a kisfia.
2021. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismimnek forditva volt, vegig fiut mondtak, megszuletett, kiderult, hogy lany.
2021. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek végig lányt mondtak

Anna lett volna a neve, erre megszuletett Patrik 😁

2021. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
59%
Kedves kérdező! 4d-s uh-n nem voltatok? Nekem is vannak fent tartásaim pedig ma voltunk babamozin! 😄 Kérdeztem az orvost méhet, petefészek képződményt legalább lát e, hát nem jutottam előbbre vele. 🤭
2021. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!