Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire baj, ha nem támaszkod...

Mennyire baj, ha nem támaszkodik alkarján? (3hónapos 1 hetes)

Figyelt kérdés

Sok minden mást csinál. Oldalára fordul, oldaláról pedig hasra. Fejét mindig is tartotta, születésétől kezdve.


Egyébként a fejét megemeli 45 fokban ahogy kell, és 1-2 hete már jól teszi a kezeit is. Viszont mellkasból emeli magát, nem a kezein támaszkodik.



2021. jún. 14. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az én lányom is ezt csinálta 3 hónaposan. Mi jártunk a neurológiára kontrollra, ott azt mondták, hogy nem gáz, csak legyen minél többet hason. Utána két hétig nagyon odafigyeltünk rá, hogy meglegyen a napi 50-60 perc hasalás, és nagyon belejött. Azóta már magától is vágódik hasra, úgy megszerette, és karból tartja magát. Csak meg kell erősödjön a karja/válla, ennyi.
2021. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre utál hason lenni, pár perc után megy a hiszti…
2021. jún. 14. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Elhiszem, emiatt meg nem is szívesen teszi az ember hasra, hogy ne "szenvedjen", de hidd el, csak így fog tudni belejönni. Feküdj elé, próbáld meg szórakoztatni, elvonni a figyelmét. Én vettem neki egy ilyen vizes, felfújhatós játszószőnyeget,ez nagyon leköti a figyelmét, sokáig elbogarászik vele: [link]


Az elején viszont még nem is egyből a földre tettem, hanem a szoptatós párnára fektettem fel, úgy könnyebb neki, aztán ha úgy már megy neki, lehet nehezíteni a pályát.

2021. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekünk is van játszószőnyegünk, sok mintával az alján:

[link]


Amúgy ha a mellkasomon fekszik, ott érdekes módon kinyomja magát karból… (szopizás után, amikor már nem kell neki, és eltolja magát)

2021. jún. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!