Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újra gondolt babaváró ajándék?

Újra gondolt babaváró ajándék?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy a pelenka tortában lévő pelust nem szívesen adnák a gyermekre "mert össze van fogdosva". Én viszont ettől nagyon nem szeretnék elérni és egy kisebb bontatlan csomag pelust szeretnék körbe építeni egyéb baba holmikkal. De gondom akadt pelus kérdésben. Dm-es? Spáros? Tescos? (négy a legdrágábbat akarom de nem is a legszarabb minöségüt pl:pampers ami sok ismerősömnél is rossz)

2021. jún. 17. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Pelenkát nem adnék.

Pl a fiamnak a dm-es, sparos, kisebesítette a hátsoját. A tescos semmit nem ért. A pampers szintén kiütéseket okozott. Lidlis jött be...


Ezt az anyának kell kitapasztalnia, melyik válik be.

Én olyan "tortát" kaptam ami egy pléd volt palacsintába feltekerve a közepe, az volt körülrakva játékokkal, ruhákkal. Sokkal jobban örültem neki, mintha pelus lett volna.

2021. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én DM-est használtam a fiamnál és szerettem. Amúgy miért lenne összefogdosva? Én is csináltam ilyen tortát. Csak kivettem, a zacsiból a pelus és összetekertem. Belül nem fogdostam össze. Amúgy sem retkes kézzel csinálja az ember.
2021. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én sem hiszem, hogy belül össze fogdossák. És aki ilyent csinál, szerintem különösképpen oda figyel a higiéniára. Amúgy én sosem adtam senkinek pelenkát, mert nem tudom, milyen szeretnének, mi válik be nekik. Mi például második gyereknél kaptunk egy bizonyos fajtát, de nekünk nem jött be az első gyereknél sem. Természetesen elfogadtam, mert mi mást tehettem volna, de jobban örültem volna inkább popsitörlőnek.
2021. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Én biztos nem adnék nevenincs pelenkát….

Mi is pokrócos tortàt kaptunk, aminek a tetején egy plüss volt. Körbe pedig mindenféle termékek voltak: Sudocream, Dettol kéztisztító, lábnyomat készîtő stb.

2021. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Babaváró ajándékban nem, de pelus kérdésben tudok segíteni. Mi jórészt pamperst használunk egyelőre (premium care, 1-es, 2-es méret); a dm-es is szuperül bevált; a tescós ratyi, konkrétan átázik a pisi, meg az anyaga is f*s; a lidlis most próbaidőszakon van, de nem tűnik rossznak.

Ha mindenáron peluscsomagot szeretnél, én azt ajánlom, hogy minden márkából (vagy épp nem márkásból) kérj 1-1 kis csomagot és így ki tudod próbálni őket.

2021. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk a DM-es nagyon bevált, általában dicsérik is. Ha első gyerek lesz, akkor így is úgy is ki kell próbálniuk egy párat, hogy kitalálják, nekik mi jön be, ha sokadig gyerek, akkor azért érdemes puhatolózni, hogy mit szeretnének, nem-e mosiznak esetleg.
2021. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért lenne össze fogadósva de vannak pláza cica (hisztis) a anyukák akik nem gondolják ezt átt hogy úgyse tapogatjuk a belsejét. Köszi az eddigi választ
2021. jún. 17. 21:16
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Szívbeteg a gyerekem, alig hogy nem kellett sterilszoba neki. Engedtessen már meg, hogy ne adjam rá a mások által kibontott pelenkát… 🤦🏼‍♀️ Rohadtul nem vagyok plázacica, csak nem akarom megölni a gyerekem.
2021. jún. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
24%
Minden testre felveendő dolgot én először kimosok, és már nem is lesz összefogdosva. Pláne gyerekkel kapcsolatos ruhaneműt.
2021. jún. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
A Sparos pelenka szörnyű, azt semmiképp, a Dm-est mi szeretjük, azt sokan is szokták dicsérni 🙂
2021. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!