Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatorta hasznos ajándék...

Viki_sunshine kérdése:

Pelenkatorta hasznos ajándék egy kismamának? Több helyen is olvastam már róla, viszont nem vásároltam még. Van valakinek tapasztalat, hogy mennyire jó ajándék ötlet a pelenkatorta?

Figyelt kérdés
A pelenkatorta nem egy szokványos torta, vagyis nem ehető :) először én is azt hittem

#ajándékötlet #pelenkatorta #babaváró ajándék #babaköszöntő ajándék #babalátogatóba ajándék
2016. aug. 8. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon jó ajándék, én nagyon örültem neki. Persze attól függ mi van benne. Nekem nagyon sok hasznos dolog volt benne,egyébként sokszor jobban megéri, ha te rakod össze, mintha megveszed a kész pelenkatortát. (A legtöbb nagyon drága és nem is sok minden van benne)
2016. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Én is adtam már ajándékba, és nagyon tetszett nekik :)

Én a pelenkán kívül raktam bele/rá popsitörlőt, cumisüveget, 2db bodyt, 3 kiszoknit, gyerek evőeszközt, cumit, cumitartó láncot, és a tetejére egy plüssjátékot.

2016. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Én nagyon örülnék neki. Gondolom más is
2016. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Én kaptam pelenkát babanézőbe érkező rokonoktól. Hát bár ne kaptam volna. Csak 1 márka vált be a fiamnál, és nem azt hoztak. Más (jó) márkát, de az borzalom volt nekünk. Mindig minden kifolyt. Popsitörlő szintén. Egyszer hoztak azt is, de olyan büdös volt, hogy kidobtam. Abból is csak 1 félét használok.


SZóval szerintem nem feltétlen jó ajándék.

2016. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. Az enyémben volt kis fésű, kis körömvágó szett, cumi, cumisüveg, body, egy babanapló, plüss, vízhőmérő, krémek, popsitörlő, játék és ugye körben meg pelenka. Én nagyon örültem tényleg, hogy ennyivel is kevesebbet kellett vásárolnom, és nagyon szép volt ahogy be volt csomagolva. Szerintem ha igényesen meg van csinálva akkor nagyon jó, nem értem az előző válaszolót, amúgy meg ajándék lónak ne nézd a fogát :)
2016. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

"ajándék lónak ne nézd a fogát"


De ha egyszer haszontalan dolgot kapok? AMit inkább kidobtam/elajándékoztam anyira használhatatlan? Ez én vagyok, lehet más örül.


A body meg pici ruhák szerintem jó ajándék, azt biztos lehet hasznosítani.

2016. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

én kaptam, nagyon örültem neki, hisz a pelenka mindig jól jön. csak az volt vele a baj hogy nagyon össze lett csavarva és így sokáig tartott kisimogatni.

de imádtam

2016. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tök jó ajándék. Én mindig azt viszek babalátogatóba. Előtte meg szoktam kérdezni milyet használnak.
2016. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem. Nem adnék olyan pelenkát egy csescemőre, amit nem eredeti csomagolásban hoznak.
2016. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért? Ugyan mi a fene történne vele a csomagoláson kívül? Gondolod az ismerősöd a tyukszarban huzgalja mielőtt átadja?
2016. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!