Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "kellemetlen" szituáció...

Milyen "kellemetlen" szituációba hozott már a gyerkőcöd? Nevessünk.

Figyelt kérdés
Vicces sztorikra lennék kiváncsi, hogy kinek milyen kellemetlen helyzete volt a gyerekével kapcsolatban. Onnan jutott eszembe, hogy bementem ma a babakocsis kislányommal egy ruhaüzletbe (2 eladó volt, más vásárló nem volt ott) és amíg én nézelődtem, addig ő végigrotyogta az időt.. már égett a fejem, az eladók meg csak mosolyogtak. :-)
2010. aug. 25. 20:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Kisfiamnak két-három napja az a mániája, hogy a cicimet markolássza, csipkedi a bőrömet, ami a dekoltázs résznél kilóg a ruhából, pedig már lassan 6 hónapja nem szopizik. Ma éppen a szomszédékkal beszélgettünk, és a drága kisfiam lehúzta a fölsőmet a melltartómmal együtt, a mellem meg kibuggyant. A szomszéd csaj előtt még nem lett volna probléma, de ott volt a férje is. :D:D
2010. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk éppen ma történt, hogy sétáltunk a főutcán, elment mellettünk egy srác kecskeszakállal, és hosszú, copfba kötött hajjal, másfél éves kislányom pedig felvisított az utca közepén, hogy "NÉÉÉÉNIIIIIII"!


Én meg felnevettem, mert annyira aranyos volt, ahogy a "tömegből" épp ezt a "nénit" nézte ki magának... :-D

2010. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%

Kislanyomnak eppen no a foga es mindig a kezen cuppog.

Setaltunk az utcan es elment mellettunk egy nagyon rondacska pasi.A lanyom meg 2 nagyot cuppantott a kezen.Amikor a pasi hatranezett eppen a szajmutetem helyet piszkaltam (volt egy cystam) a nyelvemmel es olyan volt mintha csucsoritenek....na a pasinak sem kellett tobb es mar jott is udvarolni :)


A lanyom is szeret marni...2-3 hete ugy melemart a mellembe, hogy egy fel tenyernyi zold foltom lett (eleg konnyen belilulok).

Megkerdeztek, hogy ver-e a ferjem :S

2010. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%

Karácsonykor bevásároltunk a gyerekekkel,dugig tömött szupermarket.Az egyik gyerekem elrikkantotta magát,jó hangosan:Anya,veszel magadnak bort?Kész voltam.Alkesz mama.:DDD

A vicc az,h sosem veszünk boltban bort,mert egy rokonunktól szoktunk kapni házit,kb évente 2x néhány üveggel.:DDD

2010. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
8 hónapos Kisfiam nagyon bújós, és imád "puszilgatni". Néha bedurvul és kiszívja az arcom. A múltkor nem vettem észre, h. egy nagy lila folt lett az arcomon. Furcsa volt, h. a pénztáros nagyon megnézett a boltban. Aztán anyukám óvatosan kérdezgetett, h. milyen a kapcsolatom a kedvesemmel. Nem tudtam mire vélni, és ekkor elmondta, h. látja, h. bántott, neki elmondhatom. Aztán egy jót nevettünk, amikor elmeséltem, miért vagyok lila. Másnap pedig ő vigyázott Somára és neki is lett egy szép foltja...:)
2010. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Jóóóók! -méééééééééééééééééééég :))))))))))))))))))
2010. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
még még még :-) nagyon édes sztorik.
2010. aug. 25. 21:06
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

kisfiam óvónőjének elég tisztességes bajsza volt, szőkítettte, de hát azért látszott. amúgy olyan 40es nő volt. és néha odahaza poénkodtunk azon, hogy bajszos óvónéni. tudom illetlenség, de néha a bajsza külön életet élt. egy nagy jön haza fiam és meséli, hogy anya, valami baj történt. mondom mi? hát azt hisze véletlenül bajszos óvónéninek szólítottam xy nénit....na mondom....

akkor barátnőm lánya nagyon érdkelődő és egyszer mire észbe kapott a lánya már fél órája beszélt egy idegennel telefonon. szépen elmesélt mindent. azt mondta unatkozott és felhívott valakit.

2010. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

szintén bevásárlóközpont.

a 3 hónapos babámat evés és peluscsere után vittük vásárolni, amit nagyon szeret azóta is, nézelődik végig. hát akkor semmiképpe nem akart a hordozóban megmaradni, ki kellett vennem és fogtam a kezemben. egyszer csak érzem, hogy valami nedves, meleg a hasamon... a fiam úgy betojt, hogy nemhogy az ő ruhája, de még én is kakás lettem. szép, nagy, zöld anyatejes folttal a pólómon ballagtunk a mozgássérült wc-be, míg a párom vett egy 300 ft-os női felsőt:D

2010. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

az utolsóé a pont :-)

De az bajszos ovónéni is nagyon tetszik :D

2010. aug. 25. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!