Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek veszélyesek a...

Szerintetek veszélyesek a nyílt insta oldalakon megtalálható pelenkás képek a babákról?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik számomra egyre több a mosható pelenkát népszerűsítő oldal, ahol rengeteg kép van kisbabákról/ gyerekekről, ahol egy szál mosható pelenkában vannak, terpesztenek stb. Szerintetek nincs meg a veszélye annak, hogy ezek a képek elég hamar a dark weben végzik? Miért nem lehet a pelenkákat gyerek nélkül bemutatni? Néhányan a gyerek arcát kitakarják, de attól még mindenki tudja, hogy az a saját gyerekük egy szál pelusban, szóval ezt a részét sem értem de ez már kevésbé dark web téma, mintsem gyermekjogi
2021. jún. 20. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem értek a pedofíliához, de kötve hiszem, hogy sok pedofil ugrana egy mosható pelenkát viselő gyerek képére, éppen az a fő baj, hogy ennél sokkal ártalmasabb dolgokról akarnak képet.
2021. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
ez már javában a ló túloldala
2021. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem veszelyes
2021. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A tv-ben sem bundazsákban reklámozzák a pelenkát
2021. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Az ártalmasabb, amikor szobatisztasággal illetve EC-vel foglalkozó oldalakra, fb csoportokba teszik fel a gyereket terpesztve, meztelen, bilin ülve.

De a moshatós oldalakra is kikerülnek sajnos problémás képek, tény.

2021. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a pelenka nélküli képek veszélyesebbek.

Volt babafotózásunk, a kislányom meztelenül volt az összes képen, ahol az apukája fogta. Csodálatos képek születtek, ahol semmi sem látszott. Nem mertem viszont kirakni sehova, mert sose lehet tudni.


Ahol pelusban volt, vagy pelenkatakaróban, azt simán :)

2021. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Na akkor figyi. A dark neten meztelen gyerekek vannak, akiket általában nem a szüleik fényképeznek es ne is menjünk bele a borzalmakba ennél jobban. Van meg kérdés?
2021. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem ugranak talán a pedofilok (persze sosem lehet tudni), ez más szempontból visszás. Én soha nem használnám reklámtáblának a gyerekem fenekét, ez egyrészről színtiszta gyerekmunka, hiszen a gyereknek esetenként egész nap kell pózolnia, öltözködnie x alkalommal. Másrészt ha nem is ugyanaz a gyerek van minden képen, hanem gyűjtemény elkapott mosis pillanatokról, a gyerek akkor sem tud ebbe még beleegyezni, hogy kikerüljön-e ilyen kép róla a világhálóra vagy sem.

Ezeket a gyerekekről feltöltött tartalmakat kellene végre szabályozni egyébként a rohadt pedofil törvényben, nem a melegek jogait. A mosis képek még hagyján ilyen szempontból, de vannak olyan minősíthetetlenül ostoba szülők akik egyenesen pucér képet töltenek fel a gyerekről a nyilvános oldalukra kukival / nunival / popsival. Az ilyet instant megbírságolnám és eltiltanám a social mediától élükön azokkal a celebekkel akiknél láttam már ilyet, pl Kulcsárné Csuti, Fecsó mostani barátnője stb, velük statuálnék példát. A szomorú az, hogy jelenleg még ott sem tart ennek az ellenőrzése, hogy ha instán jelentem akkor töröljék a képet…

2021. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!