Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz, hogy a fiú babák...

Az igaz, hogy a fiú babák anyásabbak mint a lányok? Valamint, mi jellemző a hal jegyű babákra?

Figyelt kérdés
28 heteske
2008. dec. 8. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam hal (febr.29) nagyon anyás. Egyébként az én tulajdonságaimat örökölte mintha magamat látnám benne pedig én mérleg vagyok. Örökmozgó, lobbanékony, makacs, néha dacos.
2008. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem két éves kisfiam, s ilyet még nem láttam de az én kisfiam nagyon apás is....ha itthon van apa akkor csak ő, vele alszik fürdik stb, ha sír, akkor apuka gyere, Milán sír...:) nagyon édesek együtt, igazi pasis "szerelem"::)úgyhogy én a kijelentésed ill kérdésed megcáfolom:)

S Kiskorától ilyen, de sztem szülőktől is függ, mert én férjemnek engedtem mindent elejétől fogva, ha fejt tejet apott ő etette stb.Ha beteg vele alszik stb:)

2008. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a felállás Apja fia,Anyja lánya.Tényleg ellentétesen szokott lenni,de akkor mi kivételek vagyunk.
2008. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, amíg szopik egy baba, addig mindenképpen anyás. Nekem kislányom van, amikor apu hazajön, akkor esélyem sincs a figyelmére. De ha nem vagyok otthon, akkor apu nem bír vele. A tejet cumisüvegből megissza ugyan, de először mindig elpityeredik, hogy már megint hol a cici. Ha hazamegyek, nekem is ugyanúgy örül, mint apunak. Szerintem annak a személynek örülnek jobban, akit ritkábban látnak.
2008. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is 28 hetes vagyok :D

en bar nem hiszek benne, kivancsisagbol ezt nezegettem:

[link]

2008. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8hós, de az utobbi időben nagyon anyás, csak ugy alszik el ha én altatom, pedig korábban mindig apa altatta. Ugyhogy ránk most igaz hogy a fiuk anyásabbak. De azért kiváncsi vagyok később milyen lesz, mert még fordulhat a kocka.
2008. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!