Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idö, míg teljesen...

Mennyi idö, míg teljesen stabilan fog ülni?

Figyelt kérdés
Kisfiam nemsokára 7 hós lesz, 1 hete kiült mászásból (tolatva kezdte, előre max 3-at tud mászni egyelőre, kúszva halad inkább). Néha elengedi a 2 kezét és egyenesre húzza magát, de jellemzőbb, hogy támaszkodik a kezén, ezáltal a háta sem egyenes, sőt, néha előre is dől játékért, jó kis jóga gyakorlatokat végez... A doki azt mondta amit egyedül ér el, azt hagyjam neki, de így nem fog gerincferdülése lenni? Mikor fog kéz nélkül, teljesen egyenes háttal ülni? Kicsit aggaszt, hogy nem egyenes a háta, sajnos nekem durva ferdülésem van gyerekkorom óta, nem szeretném, ha neki is gondjai lennének. Sosem ültettem, zéró járóka, a szabad mozgást biztosítottam számára a földön 3 hós kora óta.
2021. jún. 21. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1-2 hèt kellett
2021. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 nap volt, de ő 9 hónaposan ült ki.
2021. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
9 honaposan ült stabilan mikor már szépen mászott. Gondolom a maszas megerősítette a hátat.
2021. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Mar latok javulast, meg akkor gondolom idore van szuksege, a kiules es az ulesbol vissza maszo pozicioba mar nagyob megy:) maszas meg nagyon szaggatott, csak parat halad... De remelem belejon. Koszonom a valaszokat.
2021. jún. 22. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Nálunk szerintem amiatt tartptt eddig, mert kúszásból ült ki

Nem mászott mèg

Nem volt 6 hónapos.. amikor màszni kezdett valóban az a 2 hét alatt lett stabil

2021. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!