Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk? Vendégségbe...

Mit vegyünk? Vendégségbe megyünk, barátnőm állapotos és szeretnénk neki valami jópofa ajándékot. De mit? Babaruhát még nem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban láttam olyan babanaplót, amit már terhesség elejétől lehet vezetni. Biztos lehet könyvesboltokban, illetve egyéb helyeken is kapni. Pocakméret, baba uh adatait kell beleírni, illetve minden terhességgel kapcsolatos dolgot.
2010. aug. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Pelenkatorta! Keress rá a neten, és készítsétek el, a tetejére tehettek egy plüsst, így maradandó is lesz az ajándék!
2010. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a babanapló mellett szavazók.Nekünk is van vagyis a kisfiamnak.Az nagyon szép emlék lesz.Anno én a testvéremtől kaptam mikor vártam a babámat.
2010. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Babanaplóra szavazok én is! Azt kaptam ajándékba a munkatársaimtól a 7. hónap végén, amikor elbúcsúztam tőlük, és nagyon örültem neki.

Egy óriási könyvnek néz ki, ami színes kartonból van tulajdonképpen, és ha kinyitod, kis fiókocskák, borítékok, pici napló, fényképalbum és ilyesmik vannak benne.

Abba tettem bele a pozitív terhességi tesztet, ultrahang képeket, a kórházi karszalagot, a leesett köldökcsonkot, az első levágott hajtincsét, ilyesmiket...

2010. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kakukktojásként:


[link]

2010. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szoptatós párna ?
2010. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pocakosnapló!

Én is ezt kaptam, végig lehet vezetni benne a terhességet. Leírni milyen volt, képeket belerakni, stb. Egészen születéséig lehet vezetni! Én nagyon szerettem:)

2010. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!