Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vendegsegbe megyunk.1.5eves...

Vendegsegbe megyunk.1.5eves babanak milyen nem tul draga, ajandekot, vigyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár a lányom mégcsak egy éves, de későbbre vettem ilyet neki,szerintem nagyon jó. tanulhatja később a betüket, számokat és árban sem rossz. gondolom játékboltban is lehet ilyet kapni


[link]

2011. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyvet, nagyon szeretik a babák és tartós is!
2011. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy lány vagy fiú.

Ha fiú akkor bármilyen autó./ markológép, daru, betonkeverő, traktor, motor/

2011. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lego duplo, 1-2 ezer forintért is lehet már kapni kisebb szetteket.mágneses rajztábla(letörölhető), könyv( abból bármilyen, de az állatosokat szereti főleg), tologathatós lepke, vagy valamilyen állat, fiam imádja a hangszereket, nálunk menő a dob, szájharmonika, cintányér:-) én bírom ezeknek ahangját, gyerekdalok, és mondókák c dvd, 100 db-os labda(tesoban 2000 ft), fa kisvonat. ennyi jutott eszembe, nálunk ez a menő most. 16 hónapos.
2011. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
könyvet
2011. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!