Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan akinek nem mászott...

Volt olyan akinek nem mászott a babája?

Figyelt kérdés
Értem ezt arra, hogy a lányom kúszik már egy ideje, de nem mászik. Viszont fel tud ülni magától. Nem mászásból szoktak ki ülni a babák? Négykézláb szokott lenni de aztán mindig inkább kuszni kezd a dolgokért.
2021. jún. 29. 16:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mennyi idõs?
2021. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor mászott a 2. babám, az első meg nem kúszott
2021. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16.an lesz 9 hónapos de kB 2 hónapja kúszik már
2021. jún. 29. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
7-9 hónapos kora között kúszott a kislányom, azóta csak mászik (9-én lesz 10 hónapos), a kúszást teljesen elhagyta és ezzel együtt rögtön ülni is megtanult. Nem jó ha a mászást kihagyja (mi Dévényre jártunk, ott ezt hangsúlyozták), de ráér még a babád, ne aggódj.
2021. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ahogy az elõttem lėvõ is mondta, nem jó ha kihagyja a mászást, de még van ideje. (anyukám dévényes gyógytornász, tõle tudom)
2021. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es és hogy kezdett el mászni? Egyik napról a másikra? Mert az én babám sokszor négykézláb van de utána ha megy valamiért mindig visszamegy hasra.
2021. jún. 29. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól kúszik? Mi pont ma voltunk Dévényen,mert nem ül és mászik a 10 hónaposom,csak kúszik. Mint kiderült,rosszul kúszott ( a lábaival fókázott) és úgy rögzült. Most 2 hétig tornáztatom,ha nem javul,viszem vissza.
2021. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Hintázott négykézláb sokáig, aztán egyszer elkezdte elemelni a jobb kezét a földről. Egy idő után már a bal kezét is emelte, aztán elkezdte a mászást.
2021. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Újra 4-es vagyok. Mára már úgy mászik, mint a villám, nagyon figyelni kell, mert egy pillanat alatt ott van bárhol. Már áll is és oldalazva lépeget a bútorok mellett, szóval nagyon gyorsan fejlődik. Szerintem még ne aggódj, van még ideje.
2021. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is sokáig csak kúszott, aztán vettünk egy kb 20 cm-es peremű pici babamedencét.

Ezt a játszoszőnyegre tettük víz nélkül, bele a babát, akinek késztetése lett arra, hogy abból kimásszon.

Ezzel indult be a mászás.

Azóta mászik, majd ült és már az állásnál tart.

2021. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!