Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek május-júniusban 10...

Akinek május-júniusban 10 hónap körüli volt a babája, és mászott, felállt, kapaszkodva lépegetett, az letette kint az udvaron a földre, vagy hogy kerítette el a kicsit?

Figyelt kérdés
Babakocsiban nem szeret sokáig ülni. A két éves nagyobb igényelné a hosszú kintlétet, nekem is jól esik. A naggyal gyomlálni is tudok. Nem tudom, hogy lenne, jó, érdemes lenne hempergőt venni erre a célra. Nem hiszem, hogy sokáig bírná, hogy nem lehet közvetlen mellettünk.
2017. máj. 15. 14:49
 1/5 kikicsajxi ***** válasza:
Mi kivittük de nem kerítettük el. (Mi nem gyomláltunk) Mi csak kimentünk játszani egyszerűen letettem a földre nálunk ez 8hósan volt 10hósan már stabilan mentünk kisebb helyekre babakocsi nèlkül. Figyeltünk rá ennyi. Nem volt gond. Egyèpkènt volt hogy 4-5órás is kint voltunk problèma nèlkül
2017. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Letettem, hagytam mászni. Pokróc fölösleges, úgyis lemászil róla, elkeríteni meg se próbáltam, nyilván az lett volna az első dolga, hogy akkor onnan ki kell jönni. Figyeltem, hogy ne egyen meg semmit, és kész.
2017. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
járókába. beledobáltam csomó hülyeséget, amivel egyébként nem játszhat (kulcs csomó, nagy kavicsok, konyhai sütikiszúrók, nyakláncaim stb) szóval ami nagyon érdekli, és akkor így el volt benne kb. fél órát...akkor kivettem kicsit mászkáltam vele, majd vissza megint. Én is gyomlálok, 3 évessel, átérzem a problémát. De a 3 éves mikor 10 hónapos volt (éppen júniusban) el volt így, és most a kishúga 8 hónapos, és már szoktatom a járókába, nála is műküdik ez.
2017. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 honaposan raktam le eloszor. Vigyazni kell h ne egyen meg semmit, de amugy onalloan maszkalt, homokozott.
2017. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém visítógörcsöt kapott a fűtől, talajtól ennyi idősen, így maradt a járóka. Egyébként felügyelettel szívesen mászattam volna a földön, mint a bátyját, de a kisasszony másképp gondolta.
2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!