Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kisbaba Veletek...

Újszülött kisbaba Veletek aludt a hálóban, vagy rögtön a saját szobájában? Hogy alakultak a éjszakai etetések?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 16:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Saját szobájukban, kiságyban mindketten az első naptól.

Eleinte 3 óránként keltek enni éjszaka, de rögtön utána vissza is aludtak. Aztán ezt elhagyták, és azóta szépen alszanak reggelig. Fiam 3 hetes korától, lányom kb 7 hetes korától nem kelt (most 5 és 1 évesek).

2021. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
9 hónapos koráig egy szobában, de külön kiságyban aludt, utána lett külön szobája. Egy éves korára hagyta el teljesen az éjszakai evést.
2021. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
És akkor ébredésnél atmentetek, az ő szobajaban szoptattatok, aztán visszatertetek a hálóba? Fotelben, vagy egy kanapen fekve?
2021. júl. 1. 16:25
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Saját szobában, saját ágyban aludt. Az éjszakai etetés az ő szobájában történt egy kanapén. Miután elaludt én visszamentem a férjem mellé.
2021. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
2-es vagyok, mindig hallottam, amikor felébredt. Tápszeres volt. A férjem melegítette, kikeverte neki amíg ringattam, vagy fordítva. Hamar visszaaludt, így visszamehettem a szobánkba aludni.
2021. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Az alapkoncepció az volt, hogy velünk egy szobában de kiságyban. Ebből az lett hogy olyan hasfájós volt, hogy csak függőleges pozícióban tudott aludni. Így az első hónapokat egy fotelben ültem zombiként. Aztán idővel éjszaka már egész nagyokat aludt a saját ágyában, majd mikor jött a szepa onnantól kezdve borult minden. Utána velünk aludt különben nem aludtam volna soha.
2021. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindkét gyerekem első naptól a saját szobájában aludt. Tápszeres volt mindkettő, a fiam egyszer kelt éjjel, a lányom kétszer. 8 illetve 7 hetes koruktól átalusszák az éjszakát, addig a szobájukban etettem őket.
2021. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
1. vagyok, sajnos vagy nem sajnos nekem is tápszeres volt mindkettő. Az éjszakai etetések úgy zajlottak, hogy megcsináltam nekik a tápszert, utána ha kellett, tisztába tettem őket, aztán ott a gyerekszobában megették, és büfi után visszatettem őket aludni. Én pedig mentem vissza a férjem mellé. :)
2021. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos koráig mellettünk aludt a kiságyban. Utána mi átköltöztünk a nagyobbik szobába, így a mi régi hálónk lett az ő kisszobája. Éjjel sokszor kelt szopizni, alig aludtam. Aztán egyre ritkult. Most 16 hónapos, eddig kb 3x aludta át az éjszakát. 3 hónapja leesésgátlós àgya van, sajnos rengetegszer mellette alszok vissza, így alszunk reggelig. De így tovább alszik legalább. Most szoktatom le a szopiról, hátha úgy nem fog kelni 🤷‍♀️ meglátjuk.
2021. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is saját szobában az első naptól, 4 hónapos, még 2x kel éjszaka. Van az ágya mellett egy fotel, ott megetetem, azonnal visszaalszik és én is megyek vissza a helyemre.
2021. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!