Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye beütőtte a fejét? Dél...

Ugye beütőtte a fejét? Dél óta van egy piros folt a fején, nem akar elmúlni, kicsit hosszúkás a formája a foltnak. Vagy eddig nem lenne ott piros? 6,5 hós és már kúszik.

Figyelt kérdés
Már rég voltam gyerek, de nekem szerintem nem piros eddig, ha beütöm. Nem sírt ma, hogy valahová beütőtte volna, mint máskor.
2010. aug. 26. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Kúszás közben is leérhetett a kis feje, a szőnyeg meg tudja horzsolni a bőrt, hiszen a piciké olyan finom.
2010. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy ne nőjön, mert nekem 1,5évesen a macska allergiám ugy jött ki hogy egy piros folt elkezdett nőni a nyakamon és láthatóan nőtt...kórházba kellett vinni.

DE fejen alergia miatt, nem hiszem, figylgesd, valószínűleg csak meghorzsolta vagy megütötte

2010. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsi pukli is van, nem nagy még a haja, meg állandóan nyüzsög, nem tudtam megnézni rendesen, meg ha fáj neki, nem akartam nagyon piszkálni sem. Lehet, hogy a rácsba ütötte be, mert állandóan lehúzza a védőt és próbál 2 kézzel a rácsba kapaszkodni. Holnap reggel kiderül, remélem nem lesz piros akkorra.
2010. aug. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!