Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5 hónapos babám a kezével...

2.5 hónapos babám a kezével kidörzsölte az arcát egy helyen. Piros és hámló. Leragasszam vagy tegyek vele valamit?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne. ha nem múlik el egy hét alatt akkor doki, vagy ha nagyobb folt lesz.

kislányom ennyi idösen mindig karmolta magát.

de semmit nem szabad. föleg leragasztani nem szabad, levegön gyorsabban gyógyul.

2011. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sem érzem a leragasztást jónak.. csak mivel napjában többször is dörzsöli, egyre nagyobb a folt.
2011. nov. 2. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyógyszertári fürdetővel, vagy Bepantennel kenni! - Az utóbbi hámosít. Ha 1-2 napon belül nem múlik, akkor orvos!
2011. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egy pici soducremet tennék rá.

Nekünk az eddig mindenre jó volt.

2011. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet rosszul látod és nem ő dörzsölte ki, hanem azért dörzsöli. lehet ekcéma, én levinném a dokihoz a helyedbe, nem kezelném otthon, lehet allergiás tejre vagy tojásra, most derüljön ki.

na most jól megnyugtattalak, ne haragudj, csak ez jutott eszembe

2011. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az ekcéma jutott az eszembe. Azért írtam hogy ha nem javul 1-2 nap alatt akkor orvos.
2011. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!