Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kislányom?

Miért csinálja ezt a kislányom?

Figyelt kérdés

A kislányom 4 hónapos, folyton a plafont nézi közben keze-lába jár, gőgicsél és vagy nagyon vidám, boldog vagy van olyan, hogy sír.

A párom 3 hónappal ezelőtt meghalt, sajnos ő már nem láthatja a kislányunkat felnőni, volt hogy valaki azt mondta nekem, lehet az apukáját látja, aki néha el jön hozzá.



2021. júl. 5. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Egy ennyi idős gyerek nem nagyon tud mást csinálni…

Halott lelkek akik visszajárnak a rokonokhoz pedig nem léteznek.

2021. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd őszinte részvétemet párod halála miatt!


Szerintem a kisbabád csak ismerkedik a világgal. Általában egy ébren levő kisbabának keze-lába jár.

Sok erőt kívánok a felneveléséhez!

2021. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
A babák látják a holtakat.valoszonuleg őt látja a gyermeked. Esetleg fotozz, videozz amikor ilyet észlelsz. Őszinte részvétem a férjed miatt :( ❤️
2021. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Öszinte reszvetem:( el se tudom kebzelni miken mehettel keresztül, tiszta szivböl sajnalom.

Az en kislanyom is szokott amugy ilyeneket csinalni, hogy nezi a plafont es kacag, pici baba kora ota, most 6 honapos es mai napig van, hogy kacag a semmin vagy egy bizonyos pontra fokuszalva elneveti magat. A babak ilyenek. Peldaul ameddig picur volt es hasfajos a moso konyhaba mindig meg nyugodott ha oda be vittem.. mai napig nem ertem miert. Vannak furcsasagok de nem hiszem, hogy szellemeket latnak. Kitartast kivanok neked

2021. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!