Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki segítsen ! Mi baj lehet?

Valaki segítsen ! Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Hasfájós babám volt de 1 hónap után elmúlt neki, azóta olyan nyugodt baba volt olyan jó volt, de most 2 hónapos lesz és 3 napja már olyan rossz megint. Próbáltam vele mindent , de sehogysem marad. Kézben se marad ahogy eddig szokott, rángassa magát erőteljesen, ha eszik akkor is keveset eszik majd megint rángassa magat sír eszik utána ugyanugy meg nem is kell neki annyira sír egy etetés közben. Összehúzza magát hirtelen utána kezd sírni. Szerintetek mi baj lehet ? Mit ajánlotok? (Tápszeres baba) cicire nem tehetem ...

2021. júl. 6. 07:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi
2021. júl. 6. 07:44
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy konzultációt a gyerekorvosotokkal?
2021. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mit adjak neki amitől nyugodtabb lessz??
2021. júl. 6. 07:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Voltam már vele nem mondott semmit a biogaiat adom neki már régtől azt mondta azt adjam azóta jó is volt, most lett ilyen megint. Ja és azt mondta nem baj hogy ugy rángassa magát a babák ilyenek majd elmúlik. Ez az orvos úgy mindenre szarik rá ....
2021. júl. 6. 07:47
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért irok ide
2021. júl. 6. 07:47
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem kérsz segítséget a gyerekorvosodtól? De komolyan, nem ezért van? Kedd van, nem hétvége, se nem ünnepnap... Ha szabin van is biztos helyettesíti valaki. Vagy ott a védőnő.
2021. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért irok ide hogy tanácsot kérjek
2021. júl. 6. 07:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válts orvost. Nem tilos. Hacsak nem valami utolsó faluban laktok... Mondjuk én akkor inkább behordanám a legközelebbi városba.
2021. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő nem tud esetleg valamit javasolni, mit adhatnál neki?

Vagy menj be a gyógyszertárba, hogy tudnak-e esetleg valamit mondani ami használna.

2021. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Ez hasfájásnak tűnik.

Hagyd el elsőkörben a tejtermékeket. De mindenfélét.

Kipróbálhatjátok még a kólikatartást, mikor rángatózik.

Étkezések előtt Espumisan cseppek.

Meggymagpárna.

2021. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!