Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől remeghet 5 hónapos...

Mitől remeghet 5 hónapos babám feje és keze elalvásnál?

Figyelt kérdés

Már párszor megfigyeltem, hogy szopi közbe és elalvás határán elkezd remegni a feje és a keze a babámnak.

Ha megmozgatom, vagy kiveszem a szájából a cicit akkor felébred egyből, visszakapja a cicit és folytatja az alvást.

Azt még hozzátenném, hogy elég fáradt amikor ezeket produkálja, és mindig csak ilyenkor. Van tippetek, hogy mi lehet?

Dokival beszéltem, videóra kell vennem és akkor tud többet mondani.



2021. júl. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez felnötteknél is van, ekkor kapcsolja le az agyad a testrészelet, ha álmodsz akkor pl ne kezdj el futni. Biztos van valami szakszó erre, de azt nem tudom.
2021. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen normális, megváltozik az izomtónus. Alvó kutyusnál, cicusnál is nagyon jellegzetes izomrángások vannak, ha megfigyeljük.


Amit viccesnek tartok cicusnál, az az hogy hesseget a fülével ha alvása közben megérintem. XD Amikor ébren van, nem zavarja, ha a fülét fogom.

2021. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam, m8nden elalvásnál remeg babakora óta.

A férjem is rángatózik egyet kettőt mikor elalszik.

2021. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Az enyém is csinálja. 8 hónapos. Mikor félálomba van, és keresi a cicit hogy szopizzon,szó szerint mintha reszketne. De aztán ha megkapja, elmúlik neki,és alszik is tovább.
2021. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!