Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vèkony babáknak az anyukájukat...

Vèkony babáknak az anyukájukat kèrdeznèm, hogy èlitek meg?

Figyelt kérdés
Kislányom 3,6 kg született 52 cm, ès most 7,75 kg 72 cm kb. 9 hós kora óta alig hízott valamit kb. 100 grammot csak. Egèszsèges (legalábbis annak tűnik, orvos sem aggódik miatta) mászik, feláll, oldalazva lèpked kapaszkodás mellett, 8 foga van most jön a 9., Mozgèkony nagyon, szinte mászva szalad.. az ètvágya nagyon hullámzó van hogy tök jó ès mindent megeszik van hogy 4 kanállal eszik csak. Mèg cicis egyèbkènt. Azonban bennem mègis ott van hogy miert nem hizik olyan jól mint a többi baba? Nyilvan nyomás alatt érzem magam mikor körülettem lèvő babák hurkásabbak, de közben meg nem akarok ezen stresszelni se. Ti hogy èltètek ezt meg? Akinek ilyen vèkony a babája kiderült valami róla? Pl. Etelerzekenysèg ilyesmi, vagy hogy szimplán csak genetika . Èn 168 cm vagyok ès 52 kg. Mindig is vekony voltam. A fèrjem se magas 175 cm ès hát mióta együtt èlünk megszedte magát "apatest" de amugy vekony alkatú volt ő is mindig. 70 kg körül.

2021. júl. 10. 17:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Tudom hogy nem vagyok egyedül..csak már mindenen is jár az agyam hogy biztos glutenerzekeny, tejfeherje allergias stb.. :( beforgatom magam ezen totál
2021. júl. 11. 23:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baja a gyerekednek :D A kisfiam 3 és fél hónaposan volt utoljára mérve, akkor volt 7090 gramm és 69 cm. Születési adatai 3400 gramm és 51 cm. Szóval nem volt egy nagy baba, most meg simán elnézik fél évesnek. Míg némelyik 4 kilós gyerek méhen kívül fejlődik lassabban.

Hol van rajta az a 7 kg? Fogalmam sincs, ne is kérdezd, egyáltalán nem kövér, csak jó húsban van. Ahogy a tiéd is jó húsban van, csak rajta másképp oszlik el/másképp néz ki. :) Ne parázz!

2021. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!