Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám bőre ekcémás az...

7 hetes babám bőre ekcémás az arcán, a fején, a nyakán. Kaptunk gyógyszertári kikevert kencét rá, amit utánna erősen le kell dörzsölni. Hogyan használtátok? Milyen sikerrel? Be akarják emiatt a Heim Pál-ba fektetni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is ilyen idősen lett ekcémás.kiderült,a tejterméktől és a tojástól.érzékeny rá.próbáld meg a saját étrendedből elhagyni,ha szopizik,hátha ez segít.én csak sima elocomos krémet kaptam,nem kellett ledörzsölni.
2010. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegényke.. Ne hagyd befektetni.Hogy szopizna akkor?7hetesen még nagyon kis picurka...

Inkább menj el a bőrdokihoz a heimpálba!Vagy ő mondta? Az én babámat is kinevezte ekcémásnak pedig csak a meleg miatt volt a bőre kipálva..S meg se nézte a bőrét rendesen.1perc alatt végzett vele. Mi is kencét kaptunk de azt se kell lemosni.Elocomosat a doki nénitől,mig ott egy másik fajta szteroidosat.

2010. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért akarják befektetni? nem is értem, hisz ennyi idősen még nem végeznek allergia vizsgálatot. mi 2x kentük a bőrét a kevert szteroidossal és elmúlt.
2010. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Heim Pál-ba voltunk a bőrgyógyászaton is, ott mondták, hogy ha hétfőig nem javul be kell feküdni. Már a beutalót is megkaptuk előre amivel szükség esetén felveszik az osztályra. Természetesen nem hagyom ott, vagy velem együtt marad ott vagy sehogy. Csak kíváncsi voltam, hogy találkozott-e már valaki ezzel a ledörzsölős fajta kencével, s használt-e nekik...
2010. aug. 27. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!