Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a gyógysze...

Meddig használtátok a gyógyszertári popsikenőcsöt, testápolót, fürdetőt?

Figyelt kérdés
Ha váltottatok, akkor mikor? És mire?
2010. jan. 23. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

kb 4 hónapos koráig a gyógysz. fűrdetőt, testápolót.

Most 10 hónapos és a gyógysz.popsikenőcsöt nem cserélem le, mert nekem ez vált be. (próbáltam sok mást is)

A Mülleres fürdetőket szeretem (eper, zöldalma).

Testápolót nem nagyon használok, de ha igen, akkor Jonson vagy Mülleres.

2010. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3hónapos koráig gyógyszertári fürdető,aztán baba habfürdő.Popsikrémet még mindig.

Most 16 hónapos

2010. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi még most is az OTKis popsikrémet és ahidrophillumos fürdetőt használjuk, pedig karácsonykor múlt 2 éves, igaz van egy 6 hetes lányom is, így miatta amúgy is lenne itthon, de nekünk jobban bevált, mint a Gabi és olcsóbb is, ha receptre veszed.
2010. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fürdetőt nem használtuk. Testápolót, popsikrémet amíg el nem fogyott.A popsikrém nem jött be, Sudocrent használunk. Testápoló nem nagyon kellett. Szép bőrünk van. Fürdetőt Gabit használtunk, de az szárította, így Neogranormonosat használunk.11 hós.
2010. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kábé 1 hónapig használtuk a fürdető krémet, illetve addig, amíg volt a tégelyben. Aztán most az Oriflame babafürdetőjét használjuk (nagyon fini illata van), és a Johnson&Johnson rózsaszínű testápolóját. Nem száraz a bőre, de olyan fincsi illata lesz tőle, hogy csak na! És persze imádja, amikor masszírozzuk vele, szó szerint élvezkedik. Popsikrém pedig kezdettől fogva a Sudocream!

Banyuci

2010. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fürdetőt 6 hós korig, majd Gabira váltottunk, de van babénk is.

Popsikenőcsből csak az első hónaban használtunk gyógyszertárit, utánna jobbnak találtam a bepanthent.Testápolót gyógyszertárit használtunk most akarok majd váltani.Még nemtudom milyenre.

2010. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fél éves. Fürdetőt még mindig, nem is akarok váltani, mert gyönyörű a bőre testápoló nélkül. A popsikrémet most dobtam ki 3 napja, mert lejárt és váltottam de most piros és pöttyös lett a feneke, ami még sosem fordult elő mióta megszületett, úgyhogy megyek és íratok gyógyszertárit megint.
2010. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig használtuk a fürdető krémet,utána Gabit és Niveát használunk.A popsi krémet kb egy hétig de piros lett a feneke,igy azota mi Sudokrémet használunk.
2010. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 hóig használtuk, nekünk bevált.
2010. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SEMEDDIG! Tele van KŐOLAJSZÁRMAZÉKKAL! Kezdetektől Babylove Sensitive cuccokat használtunk!
2011. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!