Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell a babák fogát...

Mikortól kell a babák fogát mosni? Hogyan tudjuk kifújatni az orrukat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Első fog megjelenésével bevezettem az esti rutinba a "fogmosást"

Az orrfújás míg nem ment tutira addig orrsziporsziztam (kb 2éves korig, sőt azóta is van hogy leszívjuk ha kicsit taknyosabb (4éves most))

2021. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Az első foga óta mossuk a fogát. Az orrát most, 3 évesen tanulta meg egyedül kifújni, soha nem orrsziporsziztunk mert egyetlen egyszer sem volt beteg babaként.
2021. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A legelső fogak megjelenésével már ajánlott elkezdeni a fogmosást. Az orrszíváshoz mindenkinél más válik be, sokan használják még a hagyomásnyos orrszi-porszit. Nekünk is az volt a legjobb.
2021. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Első fogtól ujjra húzható szilikon fogkefével. Fogkrém nélkül eleinte.


Orrfújás nem megy a babáknak, porszívóra csatlakoztatható orrsziporrszit kell venni.

2021. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első fogtól 5 hónaposan már mostam nekik.


Orrukat én megfázáskor szívtam csak ez 3 éves korig 2 alkalom volt..

De eddigre megtanulta kifújni is.

2021. júl. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Aki mindenkit lepontozott, írja már le, hogy akkor ő hogyan csinálja. :D
2021. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyértelmű volt ,hogy akkor kell mosni amikor már van. Szóval én is az első fogak megjelenésétől mosom. Előtte az ínyét törölgettem.

Fiam most 2 éves,már nem kell neki szívnom mert fújja tengervízes orrspray használata után.. Előtte sokat harcoltunk a porszívóssal de muszáj volt.

2021. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!