Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Remegett már a babátok egész...

Remegett már a babátok egész teste?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán jelentkezik neki, de van hogy annyira álmos, hogy elkezd remegni az egész teste. Eszik és mikor félig alszik akkor elkezd remegni, ahogy felébresztem abba hagyja! 06.27.-én volt utoljára meg most 07.13.-án. előtte meg valamikor március-áprilisban. Csak normális commenteket köszi!
2021. júl. 13. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést csak én nem értem?
2021. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

"06.27.-én volt utoljára meg most 07.13.-án. előtte meg valamikor március-áprilisban"

HOL?

2021. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha remeg a babája, ugy emlékszik marcius-aprilisban volt egy ilyen, aztán junius 27-én és most 13-án.
2021. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ezt a kérdést hányszor írod még ki?!

Akkor is le lett irva, teljesen normális....

Most minden alkalom utan kapunk majd egy kérdést?!

2021. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg soha nem remegett a babam 10 honapos ez nem tudom segitseg-e neked de pl nalunk ilyen (meg) nem volt.
2021. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4# te miről beszélsz? Ha nekem szántad akkor én elsőnek írtam ki, ha meg nem tetszik akkor nem kell hozzá szólni, ennyire egyszerű.
2021. aug. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!