Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham vagy más? Nem...

Ez pánikroham vagy más? Nem mostani story Vartam a buszt felszalltam ereztem hogy feszult vagyok de mindegy... sok ember tomegnyomor stb. Kesobb elkezdtem remegni az egesz testem remegett mintha aramot vezettek volna belem vagy ilyesmi

Figyelt kérdés
Szocfobias panikbeteg vagyok alapbol. De erdekes a szivem nem esett ki a helyerol csak a testem kezem mindenem remegett ilyen remegeses roham vagy mi a fene es tobbszor elofordult le kellett szallnom elszivtam.egy cigit setaltam azt elmult valahogy en nem ertem
2021. máj. 1. 02:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Panikrohamom evekkel ezelott volt de akkor ugy vert a szivem hogy kiesik majdnem tehat nem tudom ez hogy van
2021. máj. 1. 02:05
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikroham, igen.
2021. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pánikroham. (Nekem is ilyen jellegű volt.)
2021. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg volt hogy metem d9hanyboltba az ida uton is feszult voltam olyan szarul mondom hat majdelmulik belepek az ajton voltak paran a cigit is alig tudtam kikerni ott is remegtem meg vert a viz tehat az is panikroham csak ne akar kiugrani a szivem ? De ugy remegtem hogy az nemigaz es kb egyik percrol masikra
2021. máj. 1. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
3# vagyok. Tudom mire gondolsz, nálam is ugyanez volt párszor, ez is egyfajta pánikroham.
2021. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En gondoltam mindenre mondom biztos leesetta cukrom ja es az a aszegyen buszon metron pl mikor ramjott ugy neztek mint valami drogosra kozbe meg csak szarul vagyok es pont olyan buszon ultem ahol a megallo is 5 10 perc addig ket kezzel kapaszkodtam de ugyis qvara latszott hogy remegek mint a kocsonya ott mutogattak meg rphogtek rajtam na ott helyben elastam volna magam es lesetudtam szallni a 2 megallo kozott voltam ami eleg hosszu hat es ugy mentem melozni bese ertem de zarul voltam micsoda jo erzesek mostanaban n3m nagyon jon elo de fosok mikor fog nem is merek mar kimenni a lakasbol nagyon ritkan foleg este szoktam csak
2021. máj. 1. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid voltak. Viszont, ha nem mész ki a lakásból és folyamatosan elkerülöd az ilyen helyzeteket, akkor bekerülsz egy "ördögi körbe", ahonnan egyre nehezebb lesz kijönni. Szép lassan hozzá kell szoktatnod magadat, nem kell rögtön tömegközlekedni, hanem pl. 20 percet sétálni.

Én pszichoterápiára járok, azóta a helyzet sokkal jobb lett. Te nem gondolkoztál egy szakember felkeresésén?

2021. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De csak a qva jarvany miatt nem konnyu am miota jarsz terapiara? Tb alapu v magan?
2021. máj. 2. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Fél éve. Inkább magánra költöm a pénzemet. A TB alapúnál nagyon hosszú a várólista és rövidebb a terápia.
2021. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak tb johet szoba no money..
2021. máj. 2. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!