Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam már 8 hetes, de nem...

Kisfiam már 8 hetes, de nem akar mosolyogni, hiába beszélgetek vele, énekelek neki. Eddig kb 3x mosolygott az elmúlt 2 hétben. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon pici baba még, ilyen korban ezek a mosolyok csak olyan reflex szeruek, még nem tudatosak. nefélj fog még sokat mosolyogni, csak nem kell semmit siettetni :)

sok boldogságot a babucival :)

2010. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak azért aggódtam, mert a neten 6 hetes kort adják meg, hogy a baba elkezd mosolyogni, és a környezetemben több kicsi baba is van, akik ezt be is tartották. Nálunk meg már eltelt 2 hét, és még mindig semmi.
2010. aug. 27. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

az én minim is még csak 12hetes, és alig-alig mosolyog! :-) a bátyja is ilyen komoly volt, majdnem 4hónapos koráig alig mosolygott, utána behozta, és tiszta mosolyország lett!

A te babucid is fog majd sokat nevetni,ne izgulj!

2010. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is picit később kezdett el mosolyognia kislányom

mint 6 hét,pontosan már nem emlékszem,de 1-2 hét eltelt még.Most 4 hónapos,állandóan vigyorog,nagyon édes.Ne aggódj emiatt,nem minden baba a nagykönyv szerint fejlődik.

2010. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont így aggódtam, amikor a picim nem akart rám visszanevetni, pedig mindíg szeretettel fordultam felé. Kb. 10 hetes korától kezdett jobban nevetgélni. Már 17 hónapos és egy huncut nevetőgép lett!!! Sok boldog percet kívánok nektek!!!
2010. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!