Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 3 éve járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 3 éve járunk, és majdnem minden nap találkozunk itt a szünetben szerintetek ez normális? Az anyjáék nem engedik meg, hogy nálam aludjon. Szerintetek mi lehet az oka? Nem tudom pedig sokat beszélgetek velük jóban vagyunk egymással.

Figyelt kérdés

A haverjaim azt mondják, hogy hülye vagyok, hogy ilyen sokat kihúzok 1 csajjal... De tényleg ennyit nem lehet vagy nem szabad??? A barátnőm már tervezgeti a jövőnket és néha kicsit megijedek tőle :) Én 19 vagyok ő 18

Szeretném a véleményeteket kérni mit csináljak hogyan csináljak... Életkort írjatok (F.L)<---- Is...


2011. júl. 6. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért adsz a hülye barátaid véleményére? Az a kérdés te jól érzed e magad vele, el tudod e vele képzelni az életed? Habár még fiatalok vagytok és a barátok jóhogy lebeszélnek, de ezt neked kell tudnod, hogy neked ez teher vagy öröm? Én voltam együtt 6 évig egy fiúval 13 éves koromban jöttem össze vele. Én akár bírtam volna tovább(pedig nem igazán passzoltunk, de szerelmes voltam) de ő nem foglalkozott velem, hát hagytam elmenni. Ha jól megvagytok és tényleg nagyon szereted és nem vágysz másra, és szereted, akkor nincs kérdés. Ha egyszer is felmerül benned, hogy hülyeség e ennyit együtt lenni, akkor neked nem ő az igazi. 24L
2011. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 3 éve vagyok együtt a barátommal, ő 19 én pedig 18. Aludtunk már együtt párszor, nem mondom, hogy nagyon sokszor de kevés se volt. Kérd meg a barátnőd, hogy kérdezze meg a szüleit, miért nem engedik az együtt alvást, mert ha tényleg jó a viszonyod a szüleivel akkor igazán megengedhetnék. A jövőtervezgetés meg sztem egy ilyen berögződés 1-2 lánynál:D Én is ilyen vagyok, sokszor beszélgetünk erről a barátommal, de tudom, hogy addig még sok minden fog történni... Ha téged ez zavar, akkor mondd meg neki, hogy bármi történhet addig. 18/L
2011. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek...

Csak nem logikusak a szülei...

Buliba elengedik de nálam nem aludhat...

Én meg nem vagyok nagy bulizós meg ő sem nem is nagyon megyünk... Kirándulunk mozizunk strandra megyünk helyette...

2011. júl. 6. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok a szüleinek, hogy buli lesz egy havernál, ott alszotok, aztán mehet hozzád :D
2011. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

én is 3éve vagyok a párommal, de mi már kezdetektől fogva, ugy 3-4 hónap után egymásnál aludtunk, szerencsénkre megengedték, nem volt ezzel gond. :) őszintén szólva neharagudj, de csak sajnállak az ilyen szülők miatt :(

19/L

2011. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!