Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát ajánlasz baba...

Milyen ruhát ajánlasz baba fotózásra?

Figyelt kérdés
A kórházban ahol szülni fogok van ilyen babybox baba fotózás :) kislánynak milyen ruhát ajánlanal egy ilyen fotózásra?

2021. júl. 15. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Valami szebb rugdalózót, de semmiképp se adnék rá tüllszoknyát, öltönyt meg ilyen hülyeségeket, amiket néha látok.
2021. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem mind a kettő a kórházi ruhában lett fotózva. Nem voltak csúnyák a ruhák.

Egyszercsak bejött a nő, hogy fényképez és nem is volt sok idő átöltöztetni stb. De amúgy sem egy profi fotózás. Emléknek jó, de nem egy kiöltözést igénylő fotósorozat készül.

Inkább menjetek el külön csináltatni.

2021. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
#4 hogy írhat egy anya ilyet egy másik anyának? A nők egymás legnagyobb ellenségei...
2021. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Leszarozni más munkáját lehet? Főleg általánosítva?
2021. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

#4 te mekkora egy barom vagy. Remélem ezekután is messze kerüljenek az ilyen nők.


Amúgy nekem is sima rugdalózóban volt meg egy kis nadrágban. Nem vittem külön ruhát fotózásra. És nagyon jó képek készültek.

2021. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

A fotós bunkó és legkevésbé sem profi. A gyerek felismerhetetlen a képen. (Láttam a képeket, voltak nagyon aranyosak, mégis a legelőnytelenebb képet küldték.)

Ha sokat fizetsz, akkor is ez van. Próbálják rád tukmálni, hogy válaszd a legnagyobb csomagot, hálisten nem mentem bele, mert egy szar.

Szolgáltatásnak a legkevésbé sem nevezném. Nem csak az én véleményem, hanem az ismerőseimé is. SOTE 2.

Megfelel "kedves" 4-es?

Biztos mindenki gyereke rusnya volt, nem csak az enyém. :)


Kérdező, nem éri meg a babybox. Ha csinálnak ingyen egy képet akkor vállald, hátha jó lesz, amúgy meg inkább kérj fel külön egy profi fotóst aki a házhoz megy.

2021. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem megérte. Megvettem a legnagyobb csomagot 2 nagy kép,8 kicsi,plusz üdvözlőből 3 db,cd meg minden. És nagyon aranyos képek készültek ,engem is belevont a fotós.Mindegyik kép más szögből,más kiegészítővel. Lábfejes nadrágját is úgy vette le,hogy fel sem ébredt. Én nem bántam meg.
2021. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Én egy szebb bodyt adtam rá.

Nekem megérte. Szintén SOTE II.

2021. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Én igazat adok annak aki szerint a babybox szar. Sztem is szar. Hitvány béna képeket csinált a gyerekeimrol a fotós. Sem minőségben sem sehogy nem ütötte meg a legalja szintet SE. Unalmas, drága.
2021. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi egyaltalán nem akartunk kepet, hisz van fotós a családban.

Ejjel 2kor szültem, reggel 6kor vittek osztályra, 7kor megkaptam a fiam. Vilagomat nem tudtam, olyan fáradt voltam. 8kor elaludt a fiam, elmentem zuhanyozni. Mire kijöttem, a fotós már "berendezte a műtermet" az ágyon, és fenyképezte a fiam.

Totál kiakadtam, milyen jogon nyúl a gyerekemhez...

A képek nagyon gázak lettek. Van amelyiken csukva a szeme, van amelyiken konkrétan elfordul. Van homályos is.


Elmondtam neki, nem kérjük őket, törölje ki, stb... oké, ennyi volt a válasz.


Másnap hozott be egy csomagot, pár képpel. Mondtam ez mi?! Hát kedv csináló... ezt a csomagot megvehetem cirka 22ezerért.

Kb 10 kép volt benne, meg 2 ilyen kinyithatós valami és egy naptár.


Ismét kiakadtam, elmondtam nem veszünk. Kerdeztem mit csinál a kepekkel? Felhasználja... kiállítja stb. A többséget archiválja.

Na ferjem, akin szinten kiakadtam, ezert inkább megvette.

Én szívem szerint fogyasztóvedelemhez, vagy nem is tudom, hova mentem volna....



Szóval kedves 4es, biztos itt is a fiammal volt a baj, ő a csúnya...

2021. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!