Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba ajándék?...

Babalátogatóba ajándék? Nektek mi volt az, ami tényleg hasznos volt, tudtátok használni, illetve a leghaszontalanabb?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogyha érkezett valaki hozzátok babalátogatóba, mi az, amit vittek?

Hasznos, elmegy kategória és abszolút haszontalan.


2021. júl. 18. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
A leghaszontalanabb egy csomag kinőtt pelenka volt. Pedig előre megkérdezték, elmondtam mekkora kell most, de nyugodtan hozhat nagyobbat is (majd belenő), de ő jobban tudta... (az eladó azt mondta, ilyen idős gyerekre ez lesz jó).
2021. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Sör
2021. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

aminek én örültem:

- utalvány(rossmann, dm, müller, bababolt kb bárhova)

- ilyen saját készítésű kuponok(vigyáznak a babára míg mi elugrunk enni vagy moziba, hoznak meleg ételt ha kell,segítenek takarítani a variációk tárháza végtelen)

- egy hetes ebéd házhozszállítós kupon(hatalmas könnyebbséget jelentett hogy pár napig, míg megerősödöm nem kellett főznöm)



ezzel nem lehet mellélőni, minden más necces(nem olyan pelust, popsitörlőt használnak, nem akarnak cumit, van már pár takarója, ruhája jó esélylel annyi van hogy mire felvehetné kinövi stb

2021. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Aminek én nagyon örültem az az étel, bizonyos sütemények, idényzöldség ilyesmi. Baromi hasznos és életmentő volt, hogy azokon a napokon és másnap se kellett főznöm.


Elmegy kategóriás ajándékra nem emlékszem, talán a szülőséggel kapcsolatos könyvek.. De amúgy mindennek örültem.


Haszontalan ajándékot szerencsére nem kaptam, kaptam olyat, amiből én is vettem, vagy más is azt adott, de azokat eltettem és használtuk később, amikor kidobásra ítéltem az "eredetit".

Ha abszolút nem tudtam használni valamit, mert pl ez egy csomag pelenka volt abból a márkából, amit én nem akartam amúgy használni, azt is megköszöntem aztán sunyiban tovább adtam annak, aki azt használt.


Oh, de erről jut eszembe, mégiscsak kaptam haszontalant: mosi pelus szettet. Ne erőszakoljuk rá olyanra aki amúgy nem tervez ilyet.


A legtisztább egyébként ha megkérdezed anyát ÉS apát hogy mit szeretnének.

2021. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Utalvány dm-be az jól jött, volt mire elkölteni. Ruhákat amit kaptunk az sem az újszülött méret volt, hanem nagyobb, amit szintén díjaztam, mert nem halmozódott fel annyi ruhája.
2021. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is az utalványoknak örültem legjobban. Brendon, H&M én ezeket kaptam mind a két gyereknél.

Illetve étel, gyümölcs.

Semleges volt a pelenka, mert azt úgyis megveszem.

Aminek nem örültem, azok a felesleges dísztárgyak, ilyen-olyan babás, neves, felakasztós bigyók, amik csak foglalják a helyet és vonzzák a port.

Illetve a ruhának sem, mert nagyon kevesen hoztak olyat, ami tetszett volna, vagy méretben jó lett volna. Például kaptunk egy télikabátot, amibe nyáron nőtt bele a lányom.

Meg a sokkal nagyobb ruhának sem, mert évekig rakosgattam, aztán elfelejtettem, hogy van és mire eszembe jutott addigra kinőtte a gyerek. Ez egy esőkabát volt például, amit újszülött korában kapott a lányom és 104-es méretű volt.

2021. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

A leghaszontalanabb a pelenka volt, szimplán az a márka nem volt fazon a babánknak és csak a bosszúság volt vele, emiatt bontatlanul le is vittem a védőnőhöz, hogy osztogassa el, mert nekünk ez a márka nem jött be. A másik haszontalan a gagyi minőségű babaruha volt, amiről egyszerűen leszakadt a patent első használatnál, vagy a ruha ami már akkor kicsi volt amikor kaptuk.

A leghasznosabb az étel volt, sütemény, Karamalz karton, anyukám főztje, utalvány bababoltba / drogériába illetve a babatakaró ami kislányunk kedvence lett, már óvodás de a mai napig ahhoz a plüss takaróhoz ragaszkodik a legjobban amit újszülöttként ajándékba kapott.

2021. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok: a semleges ajándék a plüss hadsereg volt amit kaptunk, nem volt haszontalan de hasznos sem.
2021. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann utalvány volt a leghasznosabb, pelenka és törlőkendő nekünk haszontalan, mivel nem olyanokat használtunk
2021. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Ami nem volt hasznos:

Pelenkának akkor örültem, amikor az ajándékozó megkérdezett előtte a bevált típusról. Jártunk úgy, hogy kérdezés nélkül kaptunk 3 csomag 3-as méretű pelust, mikor a gyerek már 4-est használt ("sebaj, csak rámegy még"). Voltak nagy méretű játékok, amiket legalább 1 évvel azelőtt kapott, hogy használni tudta volna. Mire felnőtt hozzá, el is feledkeztem róla.

A ruha sem mindig jó ötlet, mert a méretezés elég eltérő és sokszor az eladót kérdezik meg a szülő helyett. Az átlag fél évesre való ruha nem ment rá a fiamra, és a karácsonyra kapott ünneplő ruhákat cetlistől tettem el.


Aminek örültünk:

Bármilyen fogyóeszköz, törlő kendő, popsi krém, utalvány és aki nagyobb dolgot szeretett volna adni, az megkérdezte. Van-e olyanja a babának, szükség van-e rá.


Szerintem a legjobb megkérdezni, ez nem az a meglepetés, ami tuti nyerő látatlanban.

2021. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!