Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb babavíz ami...

Melyik a legjobb babavíz ami olcsó is?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Forralás nélkül 3 féle vizet ihatnak meg a babák: Evian (marha drága), Szentkirályi (olcsóbb) és a Jana. Szerintem ez utóbbi a legolcsóbb ha készen veszed. Amúgy pedig naná az otthon forralt csapvíznél olcsóbb nincs. :)
2008. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Az Óbudaiból is létezik babavíz, nem a síma mentes, hanem külön babavíz. Ára hasonló,mint a Szentkirályi.
2008. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Humana 1,5 litereset ajánlom ami a Dm-ben a legolcsóbb 269 Ft és 3 napig nem kell felforralni. Igy nagyon hamar elkészithető vele a tea, tápszer, és tejpép is. Én csapvizet nem adnék a gyerekemnek hiszem mi felnőttek sem isszuk meg mert itt nálunk olyan kemény a víz hogy ha felforralom akkor opálos lesz és ez visszataszitó számomra.
2008. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! én janát használok, sparban 1 liter 129 ft. egy napra elég nekünk, mondjuk mi tápszeresek vagyunk. egy napig lehet inni forralás nélkül.2 honapos baba anyukája
2008. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óbudai babavíz 108ft.másfél liter.
2008. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ballonos formában is létezik! 103 Ft/liter


KERMI forrásvíz vizsgálat: [link]

Dr. Török Szilveszter szakvélemény: [link]

Babavíz tanúsítvány (német): [link]

2009. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az Obudai valoban olcso, a Szentkiralyi kicsi tdragabb, de a viz osszetetele megiscsak jobb. Sajnos a Hipp csapvizbol keszul. En a Szentkiralyit javasolnam.

[link]

2014. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!