Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb viszonylag...

Melyik a legjobb viszonylag olcso szemhejtus? Olyanra gondolok ami nem repedezik ossze szaradas utan, stb.

Figyelt kérdés

[link]

vagy ilyenre gondolok aminek rovidebb a "szára", mert a hosszukasabbal nehez banni, vagy pedig ceruza formajura.

a valaszokat elore is koszonom


2011. okt. 22. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Lady ann szemhéjtusom van, itt egy kép róla: [link]


Nekem nagyon bejött, nem maszatolódik el, könnyű vele dolgozni (én legalábbis könnyen ki tudom húzni vele a szemem) és nem ecsetes, hanem olyasmi mintha filc lenne. Sminklemosáskor azonban könnyen lejön a sminklemosóval, nálam ez is előny. Pár száz forinért vettem, kb. 4-600Ft-ért.

2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én pedig Miss Sporty szemhéjtusát ajánlanám:)
2011. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
essence nek is van, rossmannban lehet kapni hosszú fekete, és olyan mint egy filctoll tehát csak leszeded a kupakot , 600ft kb, már nagyon régóta megvan pedig mindennap használom és nagyon egyszerű vele festeni:)
2011. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ha valami igazán tartós tust szeretnél beszerezni, akkor az essence tégelyes zselés tusát ajánlanám. Régi tusod ecsetével fel is tudod vinni, és tuti, hogy nem maszatolódik el!! Sőt lemosni, is nehezebb! :D

Ja, és a lényeg, hogy nekem már fél éve megvan, napi szinten használom, és még a negyede sem fogyott el!! :)

2011. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ●●●● válasza:
Lovely is jó, és olcsó. :) Essence is bevált.
2013. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bab20 válasza:
Lovely nagyon jó, olcsó is és nagyon tartós!!!!! Rossmannban lehet kapni 600-700ft-ért
2013. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!