Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit ehet maximum egy 8...

Mennyit ehet maximum egy 8 hónapos,8 kilós baba?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy ebéd vagy egy vacsi alkalmával, főzelékből.
2008. dec. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, ő nem fog többet enni, ha már jóllakott. A babák még nem az evés öröméért esznek, hanem mert éhesek. Kb 150 gr egyébként egy adag, de van aki 200-at is megeszik, ha nagyon éhes.
2008. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ez az, ő tegnap 300-at evett majdnem, amúgy 200-at szokott, de nem volt szívem eltenni, annyira kérte...
2008. dec. 9. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ne aggódj,az én lányom is csinált olyat,hogy egy napon belül kétszer is megevett 300ml fölötti főzeléket.

Másnap viszont alig volt éhes:-)

Szerintem tudják,hogy mennyi elég nekik.Lehet,hogy amikor ilyen sokat esznek akkor vannak fejlődésben.

Azt olvastam,hogy 1 éves korig ne haladja meg az 1000g-ot az elfogyasztott táplálék mennyisége.

Az étkezések száma 6 hónap fölött 5 és az egyszeri adag 200-250ml legyen.

2008. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. dec. 9. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Az én kisfiam 7 hós,minden este 230 ml tejpépet eszik.Ehhez képest tegnap 130 ml evett,mégis teljesen végig aludta az éjszakát.De ma már bepótolta,mert 2x reggelizett.Szval ez igaz pozitív és negatív értelemben is.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!