Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a maximum adag, amit...

Mennyi a maximum adag, amit megehet egy tápszeres baba a testsúlyához képest?

Figyelt kérdés
3 hetes és 3 kilós a babám, de jóval többet eszik, mint a testsúlya 1/6-a. 2-3 hónapos babáknak megfelelő adagot eszik, legalábbis a tápszeres doboz szerint. Tegnap mondtam a védőnőnek, hogy megemeltem az adagját 100-ról 130 ml-re, azt mondtza, hogy nyugodtan. De akkor tegnapig még csak napi 2X ette meg a 130-at, máskor 100-at evett. Viszont mostmár mindig 130-at eszik és úgy veszem észre, hogy fáj a hasa tőle és rengeteg a széklete. Ne engedjem, hogy ennyit egyen?
2010. jan. 20. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod mennyit bír enni a picid, ami még nem terheli meg a pociját. Igaz azt mondják a babák tudják mennyire van szükségük, de szerintem ez nem mindenkire igaz, mert pl. ha az én kisfiamnak odaadnék 200ml-t azt is megenné, még akkor is ha utána kihányná a felét.

Egyébként a tápis doboz szerint nekünk még 133ml az adagunk, de már 2x-3x egy nap 160-at(pontosan ezt nem tudom, de a 150m-s 5 kanalas téma) kap, mert már kevés neki a 133ml. Egyébként 6,49kg és 65cm 3 hónaposak leszünk pénteken és 5x eszünk egy nap.

2010. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!