Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok párnát a baba...

Mikor adtatok párnát a baba fejecskéje alá, és mennyire volt "vastag"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 éves korától velünk alszik, a nagy párnám van a feje, most már ha mondom neki gyere aludjunk teszi a nagy párnára a fejét. Kiságyba rendes kispárna van, ami az ágynemű garniturához van, ha megébred vissza mászik a kispárnára teszi a fejét.
2010. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A babaágyneműs párnát adtam mindkét babámnak 5 napos koruk óta.Kb 0,5 cm vastag
2010. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
oké, köszi. most 7 hós, és a babaágyneműs párnát adtam neki, akkor az jó! szép estét
2010. aug. 27. 22:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb.1 hónapja kedte el érdekelni a párna ill.ráfeküdni a plüssre.Babaágyneműs párnát adtam neki.Most 22 hónapos,eddig nem igényelte.
2010. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos, kb. 2 hete van babapárnája. Olyan, amit leírtál, az ágyneműhöz amit adnak, az a nagyon lapos. Persze nem mindig van rajta a feje, mert bejárja az egész ágyat.
2010. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia, enyém 1 éves és nincs párnája. Nagyon jól alszik, ezért nem is próbáltam adni alá.
2010. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de honnan vettétek észre, hogy "igényli" a párnát?
2010. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én onnan tudom, hogy kiszedi a fejem alól a kispárnát, ráfekszik, és úgy alszik el.

A kiságyban textilpelus, ha mellettünk alszik, akkor a nagypárnánkon.

2010. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

06:40-nek:

egyáltalán nem lehet tudni, hogy igényli, csak próbálkozunk, vajon jó-e neki, szereti-e. Mivel a kislányom szereti, mert a jobb kezét a párnácska alá teszi, és úgy alszik el, vagy a csücskét fogja:) így természetesen nem vonom meg tőle. Mindenki tudja a saját gyerekéről, hogy "igényli-e" vagy nem, ha kipróbáltad!

Köszönöm a válaszokat

2010. aug. 28. 12:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 16 hónapos, és még nem adtam neki párnát. Nagyon jól alszik párna nélkül.

2010. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!