Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám szemébe belevakuztak...

Kisbabám szemébe belevakuztak veletlenül, elég közelről. Lehet baja tőle?

Figyelt kérdés
Látszólag nincs gond. De ezt nem tudhatjuk. Olvastam olyat hogy volt egy baba aki megvakult a vaku miatt.. Félek baja lesz a babám szemének. Szemészhez elvigyem? 1,5 hónapos
2021. júl. 25. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Amit olvastál, baromság.
2021. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Én csak olyat olvastam egyszer, hogy vmit meg lehet állapítani a baba szeméről, ha vakuval fotózod. Sajnos elfelejtettem, hogy mit. De ezek szerint baja nem lehet tőle.
2021. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha még pici? Másfél hónapos a babám. Látszólag nincs baja. De bem tudhatjuk
2021. júl. 25. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor vidd orvoshoz, foglald a helyet olyan elől, akinek valóban szüksége lenne ellátásra, és nem csak hipochonder, mint te.
2021. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipohonder.. Viszont bajt se akarok a babámnak.
2021. júl. 25. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz semmi baja!!!
2021. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Lehet a vakuzàstòl baja. Legközelebb mikor orvoshoz mentek emlìtsd, de soron kívûl nem èrdemes orvoshoz rohanni, mert ha bajt okozott, az, ha jól tudom nem visszafordìthatò. Elèg ritka, de előfordul, csak neten olvastam egy cikket, hogy pici baba szemèbe belevakuztak, ès megvakult tőle.

Amit ez egyik valaszolì emlìt, az egy ràkfajta, amit ùgy lehet észrevenni, hogy a fènykèpen, mikor pirosan csillog a szem, csak az èp szem pirosodik be, a rakos nem. Tehat ha retusàlàs előtt csak az egyik szem piros, ott gond lehet. Az is előfordulhat, hogy csak mas szögből esett a fèny.

2021. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

"de nem tudhatjuk"

Akkor menj dokihoz és ne gyakorin próbáld diagnosztizálni a gyereked...

2021. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Én a védőnőt szoktam felhívni, ha nem tudom eldönteni kell-e orvos.
2021. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
#9, az én védőnőm a tökéletes cukorterhelés eredményemre azt mondta, kezdjek diétázni...
2021. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!