Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak a babaja is ulesbol...

Masnak a babaja is ulesbol hatra vagja magat hogy a feje koppan ?

Figyelt kérdés

Most pl kikuszott a csempere es ott vagta hatra magat ulesbol. Mindig mellette vagyok emiatt de epp egy pillaanatra nem figyeltem oda es olyat kuppant hatul a feje hogy en meg mindig sokkhatas alatt vagyok. Sirt... 3 percig azota semmi baja jatszik tovabb .. ugye nemlesz semmi baja ?:( nemtudom hogyan tudnam errol leszoktatni.... de remelem nincs semmi baja a kis buksijanak :( massal tortent mar ilyen ?



8 honapos


2021. júl. 28. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom is csinálta ezt nagyjából ugyanebben a korban (nagyon tetszett neki). Kb. 2 hét alatt leszokott róla magától. Semmi baja nem lesz, majd megtanulja, hogy ez bizony fáj és befejezi.
2021. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém ekkor még nem ült, de állt bútor mellett, és amikor még nem tudta hogy váltson pozíciót, csak eldőlt mint egy fa. Volt pár koppanás, de kellett is hogy ezzel tanulja meg, hogy behajlítva a térdét csak le kell ereszkednie.


Azt mondom, hogy oké nem csempén, de mondjuk habtapin vágja csak hátra magát, fájjon kicsit de megtanulja hogy másképp kell mert ez így fáj.


Most 14 hónaposan hisztinél szokta csinálni. Ha áll akkor a seggre "bassza" magát. Jobb szót nem tudok erre amit csinál, csattan a feneke a földön, utána ülésből még hátra dobja magát, és hisztizik.


Nem szokott baja lenni, nehéz megakadályozni.

2021. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom így kezdték a Jackass-esek is
2021. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan megtanulja, hogy ez szívás. 1-2 nap.
2021. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányom ugyan ezt csinálta én meg mindig dobáltam oda a párnát, hogy ne legyen baj, így dühöngött.

Aztán elgondolkoztam, hogy megszokja és ha olyan helyen csinálja ahol nem tudom megállítani akkor szétveri a fejét, így mikor a szőnyegen batta magát hátra hagytam, rohattul meglepődött, hogy ez fáj, nem sírt, de ekkor csinálta utoljára😂😂

2021. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!