Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sleep Hero tapasztalarok?...

Sleep Hero tapasztalarok? Megérte? Tényleg sikeres?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 14:29
 1/7 anonim válasza:
Azóta sem válaszolt senki erre a kérdésre? Olyan fura, mert semmit, tényleg semmilyen véleményt nem találok én sem róla a saját honlapon olvasható véleményeken kívül...
2022. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van Facebookon egy csoport, Baba és gyermek alvás/altatás néven azt iszem ott láttam róla véleményt, ha jól emlékszem. :)
2022. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelnének a tapasztalatok. Nekem annyira gyanús, amikor mindenkiről kizárólag pozitív, egekbe magasztaló véleményeket lehet olvasni…
2023. febr. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok! Én most válaszolok! Tudom nagyon régi kérdés, és már a kérdezőnek tuti nem aktuális, de amikor rákerestem én is a sleep hero-ra anno, olvastam ezt is, és jó lett volna ha van valami tapasztalat...


Felvettem a hölggyel a kapcsolatot, egy 1 órás konzultáció során, telefonon. Ami egyből lejött, hogy nagyon kedves volt, kellemesen elbeszélgettünk, mondott pár kedves jó szót is nekem, együttérző volt, szóval minden oké volt vele, bár bevallom kicsit sok volt a duma, kevesebb jótanácsot kaptam, mint amire számítottam. De úgy voltam vele, biztos az is az oka, hogy ez egy komplex dolog, nem lehet átadni így telefonon, meg hát minden gyerek más, szóval valahol megértettem hogy nem tudta megoldani a problémámat egy egy órás telefonban, de azért azzal a kevéskével amit elárult, megpróbálkoztam, és valamit javult is a helyzetünk. Ezért aztán két hét után írtam neki egy levelet, amiben leírtam az eddigi eredményeinket, meg hogy szuper lenne ha adna még jótanácsot, és meg is kérdeztem tőle a levelem végén, hogy akkor ehhez elég egy telefonos konzultáció, vagy mit javasolna következő lépésben? Itt nyilván arra célzok, hogy akár kifizetem a nagy csomagot is, ami szerintem baromi sok, de a gyerekért meg a nyugodt alvásért erre is hajlandóak lettünk volna... Erre egy hét után vagy kettő, kaptam egy választ, hogy kis türelmem kéri, megcsillagozta a levelem, fog majd válaszolni. Ez volt tavaly novemberben... Azóta sem írt. Elfogadtam hogy nem kapok fizetett segítséget, közben már januárra vártam a kistesót, így el is felejtettem, igyekeztem tulélni a napokat...

Majd most néhány napja, a facebook csoportjában ahol amúgy szintén semmilyen segítséget nem ad, csak a tagok írhatnak egymásnak ha akarnak, egy hölgy érdeklődött, kit keressen meg alvás gondokkal, és ugye sokan mondták a sleep herot. Ott gondoltam megjegyzem egy kommentben, hogy a hölgy kedves, valóban, de nekem nem válaszolt a novemberi levelemre. Na most válaszolt... Elég nyersen a tudtomra adta hogy egy egy órás konzultáció, nem jelent további emailes utánkövetést. Erre még mindig normálisan válaszoltam neki, hogy nem is kell, ezt megértem, de nekem ô választ ígért, és én fizető ügyfél lettem volna továbbra is, hisz a levelem végén erre utaltam is neki. Aztán elengedtem a dolgot megint, mert húsvét volt, mondom családozom, biztos ő is, de azt azért álmomban nem gondoltam volna, hogy ez a kedves hölgy letörli a kommentem, a neki címzett válaszommal együtt! De még ezen is túl léptem, hisz negatív reklám vagyok, persze hogy letörli a csoportjából. De baromira rosszul esett, hogy néhány nap elteltével észre vettem, hogy a facebook oldalát, amit eddig követtem, nem tudom megnyitni. Konkrétan tiltott engem!

Potenciális ügyfél voltam, fizettem neki 12.000ft-ot azért hogy kedélyesen elkotkodáljunk a gyerekeinkről, (igen, jól hallottad az övéről is) 50 percben miközben kb. kenyérre alig van pénzünk, de meggyőztem a férjem hogy ez jó lesz nekünk, hisz annyi jót olvasni róla! Persze, mert a rosszat vagy a kellemetlent azonnal töröljük!

Tényleg nem akarok rosszat senkinek, sosem voltam olyan, de ez engem nagyon megdöbbentett, felháborított, hogy egy felnőtt ember így rendezi ha valakivel gondja akad. Ezek után tulajdon képpen mit is adhat neked? Biztos segít valamennyit, de addig el kell jutni ugye! Mert ha nem vagyok elég kövér hogy kifizessem az 50ezres csomit, akkor már nem is áll velem szóba... Valószínűleg ezért sem kaptam választ, mert úgy gondolta hogy el akarom spórolni a csomagot. Amúgy meg valahol igen. Mivel nem vagyok krőzus, és sajnos nekünk ez igenis nagy érvágás volt, főleg így utólag nagyon, hogy nem segített, pedig a telefonban még azt mondta írhatok neki bátran...

Amúgy az alap tematikája az, hogy a gyereket az elejétől fogva az ágyában kell altatni, és akkor később nem lesznek gondok. Az anya gyere alvás tanácsadó sokkal jobb, és könyve is van.

Rettentő csalódott és megbántott vagyok. Számomra ő egy hiteltelen ember.

2023. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekünk Évi lassan két éve segített az akkor másfél éves iker fiaink alvása kapcsán. A két gyermekre 90.000 Ft volt a díj, mindegyikkel külön-külön fogalakozott. Annyira szörnyű volt már a helyzet, hogy úgy voltunk vele, belevágunk, mert egyetlen éjszakát sem aludtunk át a fiúk születése óta és teljesen kivoltunk a férjemmel.


A 90 percet konzultációt egy-egy kérdőív kitöltése előzte meg, mindkét fiúra külön készült és egy nagyon világos képet festett le nekünk a nem alvásuk okairól, majd egy nagyon konkrét tervet is beszélt át velünk, ahol hangsúlyozta, hogy igény esetén alkalmazkodik hozzánk. Nem voltak kőbe írott szabályok, de egy alap elvet azért követnünk kellett.


Egy héten keresztül napi kapcsolatban voltunk, előre egyeztetett időpontokban beszéltünk (naponta kb fél órát, néha picit többet) ahol átbeszéltük az éjszaka tapasztalatait és a következő lépéseket.


Mi úgy voltunk vele, hogy egyszerre vágtunk bele az esti és a nappali altatásokba is. Az egy hetes utánkövetés végén a fiaink már átaludták az éjszakát és ez azóta is így van, a nappal azért kicsit később rendeződött, majdnem egy hónap kellett hozzá- de erre előre Évi külön fel is készített minket, így nem ért meglepetésként minket.


Fogzás, erős láz kivételével a fiaink azóta is nagyon jól alszanak, külön szobában.


Mi egy nagyon elhivatott, segítőkész, empatikus embert ismertünk meg benne, legjobb döntés volt anno felkeresni őt. Azóta már több családot is küldtünk hozzá és a védőnőnk is elkérte az elérhetőségét.


Külön plusz volt még, hogy az anyagai német nyelven is elérhetőek voltak, a német ajkú férjemnek ez nagy segítség volt.


Nekünk nagyon megérte ez a befektetés, nélküle még mindig nem aludna a család, az biztos.

2023. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekünk is Évi csomagja segített.Mi is végig toltuk tavaly.Nálunk az első héten beálltak az éjjeli alvások, a napallal volt picit több szenvedés,de a második héten az is rendeződött.

Rá kellett sajnos jönnünk, hogy minden csak a szülő elhivatottságán vagy ha úgy tetszik balfa..ságán múlik,soha nem a baba a hibás.

2023. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bár én még kismamaként vettem igénybe az újszülött csomagot, teljes mértékben elégedett voltam. Évi egy nagyon kedves és egyben határozott személyiség, én hamar megtaláltam vele a közös hangot. A segítségènek hála a most 2,5 èves lányom 6 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat, az 5 hónapos kislányom pedig 1x ébred enni. Nagyon ügyes, kiegyensúlyozott, vidám gyerekek. Nálunk sosem volt alvàsprobléma, de szerintem nagyon kellett hozzá, hogy Évi elmondja az alapokat. Nyilván nincs olyan ami mindenkinek beválik vagy szimpatikus, de azért szerintem ő minimum 90%-ban sikeres. :) Ezért olvasni annyi jót róla…
2023. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!