Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » (Sikeres? ) lombikosok! Három...

(Sikeres? ) lombikosok! Három hete tudom, hogy sikerült a beültetés, terhes vagyok, de még ultrahangon sem voltam. A hasam viszont a triplája, kb. hathónaposnak nézek ki. Normális ez? Volt másnak is ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy túlstimuláció lenne, mert most nem volt tüszőérlelés, hanem fagyasztott embriót ültettek vissza. Görcsöm sincs. Egy tüszőrepesztő injekciót kaptam, és napi 6 utrogestan hüvelykapszulát kell használnom. Esetleg ezeknek a mellékhatása ez? Vagy terhesvitamin tudna így hizlalni? Előtte is volt kis pocakom, de azért nem ennyire. Alapvetően zöldséget és húst eszek, ill. valamennyi tejterméket.

2017. ápr. 10. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem puffadás lehet, és a hormonoktól víz visszatartás. Nálam is így volt, amikor sikerült. Még annak ellenére is látszott a 'pocakom', hogy a lombikoktól én mindig fogytam. A sikeresnél 5 kg ment le 2 hét alatt.

Gratulálok, és problémamentes terhességet kívánok!

2017. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad, hogy hasonló tapasztalatod volt! Ez megnyugtató. Már elképzeltem méhen kívüli terhességet és mindenféle szörnyűséget :). Egyébként az egész terhességed alatt küzdöttél a vízvisszatartás-problémával, vagy ez az első trimeszter sajátossága? És csak a pocakra koncentrálódik, vagy várhatom, hogy az egész testem is átmegy felfújt lufivá? :)
2017. ápr. 10. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lombikosként, de a puffadástól 4 hetes koromtól terhesnek látszottam, de 16 hetesig kb. ugyanakkora volt a hasam. Aztán már a gyerektől nőtt :) Ha nem csak levegő van benne, hanem vizesedsz vagy híztál, azt a mérleg is mutatja.
2017. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok, fogytam négy kilót már, de úgy nézek ki, mint amilyen képeket itt a 20+ hetesek raknak fel, annyira fel vagyok puffadva. Nagyon durva. Büfögök is sokat, meg imádok egyedül lenni, mert - már elnézést, de - finganom is sokat kell...
2017. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Puffadas, teljesn normalis.
2017. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!