Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam be a D-vitamint...

Hogyan adjam be a D-vitamint a babámnak, hogy ne legyen sava tőle?

Figyelt kérdés
Lefejt anyatejet és naponta egy-kétszer tápszert kap, mindkettőt cumisüvegből. Evés előtt/közben/után adjam? A két cseppet külön adva a nap folyamán? Akiknek szintén okozott ilyen problémát hogyan oldották meg? Vagy létezik olyan D vitamin, ami nem okozza ezt?

2021. júl. 31. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigantol cseppet adsz neki??
2021. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Innopharm D3 vitamin csepp forte
2021. júl. 31. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén sav miatt én Novus Baby D vitamint adok a gyerekeimnek.
2021. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod ,hogy sava van tőle? Komolyan kérdezem, mert erről még soha nem hallottam. Most újat tanulok. Nem is gondoltam,hogy attól az egy csepptől lehet sava. Nekünk csak egyet kell adni.

Amúgy én esti fürdés után adom neki , közvetlenül a szájába csöppentem. Utána elalvós cicit kap.

2021. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4#


Első két gyermekemnek teljesen mindegy volt a nap melyik szakaszában adtam a vigantolt, étkezés előtt üresgyomorra, étkezés után akár közvetlen akár órákkal utána,ahogy beadtam kb 5 percen belül sugárga bukottésüres gyomornál csak a nyál meg savvolt hogyár epe is jött,és utána is folyamatosan a következő evésig. Amint váltottam ez megszűnt.

2021. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Eh bocsánat, sikerült szépen egybe elküldeni 🤦‍♀️


Szóval miután megkapták 5 percen belül buktak. Üres gyomornál csak nyál,gyomorsav, de volt, hogy epe jött már. Teli pocaknál pedig minden vissza jött.

2021. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azta, tényleg nem hallottam még ilyenről. Köszi a választ
2021. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És négyes, te találtál rá megoldást?
2021. júl. 31. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kellet megoldást találnom, mert nem volt ilyen problémánk szerencsére. Csak azért kérdeztem, mert ez új volt számomra. Mindig tanul az ember lánya.
2021. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ötöst akartam irni, vagy te vagy a hármas is?
2021. aug. 1. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!