Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vitaminkészítményt...

Milyen vitaminkészítményt adhatnék a 10,5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én C-vitamint adnék csak.Cebion.
2013. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csak C vitamint adtam.
2013. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Robokid multivitamin szirupot adok. Dokink ajánlotta.
2013. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:
Van valami különös oka, hogy már ennyi idősen vitaminnal akarod tömni? Etess vele gyümölcsöt, zöldséget. Ha muszáj, az persze más kérdés, de azt tudd, hogy nem egészséges megoldás ilyen fiatal babánál ellustítani a szervezetet a kész vitaminokkal. Jobb, ha neki kell "megdolgoznia" érte! Különben később sem tudja majd hasznosítani megfelelően a természetes vitaminokat. Valamint azt se felejtsük el, hogy a vitaminok mellett ezer más oka van, hogy megfelelő zöldség-gyümi legyen a táplálkozásukban.
2013. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Flavon Kids, ez gyümölcs és zöldség kivonat :) semmi mű cucc nincs benne. Én is ezt szedem szoptatás miatt és szedtem a terhesség alatt is, már kapja a 14 hónapos fiam hetente 2-3 alkalommal 1/2 kiskanálnyit.
2013. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sumergo ***** válasza:
Hiába gyümölcskivonat, attól nem sokkal jobb. Mert mint a nevében is benne van, ki van vonva a gyümölcsből, és ez a baj. Ellustítja a szervezetet. :-( Maradj a gyüminél, ha lehet. :-)
2013. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jó tanácsot. Nem folyamatosan esszük, kúra szerűen és nekem annyi elég, hogy azóta nem voltunk még náthásak sem. A vitaminok és zöldségek töredékét tartalmazzák a hajdani vitaminoknak és ásványi anyagoknak, a szintetikus cuccokat kerülöm, de nyers zöldségből és gyümölcsből nem fedezhető a szükséglet.
2013. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!