Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekel egy cikk korai fejlesz...

Érdekel egy cikk korai fejlesztés témában?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném kérni, hogy aki érdekelt a témában vagy véleménye van kommenteljen az alábbi linkre. Fontos lenne, hogy minél többen írjunk függetlenül, hogy Te milyen álláspontot képviselsz.

A téma nagyon érdekes és hasznos, a korai fejlesztéssel, annak szükségességével és a manapság már-már erre épülő üzletágról szól.

Köszönöm


2010. aug. 28. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy arany középút kellenne ebben a témában.A fiam is le van maradva a mozgásban, ezért fejlesztésre szorul.Magán gyógytornász jár hozzánk heti két alkalommal, és nagyon szépen fejlődik.Hogy miért magán?mert az államiba nem kapunk időpontot.Amikor gyógytornára utalta a fiamat a doktornő, egy hónapot vártunk, mire kaptunk időpontot.El tudtunk menni háromszor, ez heti wgy alkalommal volt.A harmadik alkalommal közölte a gyógytornász,hogy ő most elmegy szeptember 13-ig szabira, majd hív ha visszajött,de akkor sem tud csak kéthetente egy alkalomra beosztani minket.Így én rá vagyok kényszerülve a magánra,mert nem várhatok hónapokat.Szerencse, hogy ki tudjuk fizetni.Ráadásul már rég túllennénk ezen a dolgon, ha hallgat rám a doki, mert én mindig mondtam, hogy le van maradva, de ő csak nyugtatgatott.A másik oldal nálam az, hogy én is és a férjem is lassabban fejlődött mozgásban, egyikőnk sem mászott, mégis egészségesek vagyunk mindenféle fejlesztés,torna nélkül.Lehet,hogy az én fiam is előbb-utóbb behozná a lemaradást torna nélkül is, de én nyugodtabb vagyok, ő meg szereti.Én nem akartam homokba dugni a fejem, hogy majd csinálja,inkább léptem, és kerestem magán gyógytornászt.És tökéletesen megértem azokat a szülőket, akiknek sérült a gyermekük, és mindent megtesznek, ami csak lehetséges, hogy fejlődjenek.Pedig sokszor tényleg reménytelen, de csak egy kivülállónak, a szülőben mindig ott lesz a remény.Bocs,hogy hosszú lett.
2010. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ide is köszönöm a kommentet, de fontos lenne, hogy a cikknél is gyűljenek a kommentek. Aki tud lszi oda írjon.

Köszönöm

2010. aug. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!