Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszik szívesen, miket...

Mivel játszik szívesen, miket "tud" a 10-11 hónapos babád?

Figyelt kérdés

Mit szokott egymaga és veled játszani?

Miket tud, gondolok itt tapsolás, integetés stb.

Hogyan "fejleszted" jatékosan?

Nem tréningezni és okitani akarom, csak kíváncsi vagyok kinek miket csinál már a babája. Mennyire különbözőek...


2021. aug. 4. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
10 hónapos, jár, emiatt egész nap mászkál, sétálunk, labdázunk, jó időben medencézünk, kutyával játszunk, segít a maga módján takarítani 🙈 szereti a mega blocksot sorba rakosgatni, építünk, rombol. Tapsolni, integetni már régóta tud. Szoktunk mászóversenyt játszani, autót tologatni. Most kezdte el mondani hogy vauvau a kutyákra és hápp a plüsskacsára. Meg persze apa, mama, papa és NEMMM. Nem fejlesztgetem semmivel. Néhány színt felismer, pl ha kérem, hogy a piros vagy zöld kockát, labdát adja nekem, akkor egyből odaadja. Sok tárgyról tudja, hogy mi micsoda, ha kérem indul és hozza is. De a legjobb játék mindent szanaszét pakolni🙈
2021. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!